• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam, mam problem Stulejka Pełna

Speaker

New member
Siema, witam wszystkich. Mam taki problem.. Mianowicie stulejka pełną(Całkowitą) wgl nie moge zsunac skóry z 'grzyba'
I o to jest moje pytanie dotyczace tematu viewtopic.php?f=2&t=6900
Chodz mi o pod pkt 9 - obrzezanie całkowite (kompletne usunięcie napletka, na 100% możesz czuć się bezpieczny, stulejka nie ma możliwości wrócić.)
Co w tym momencie jest usuwane?? Cały 'grzyb'?? Wybaczcie, ale troche tego nie rozumiem jak moj penis mial by wygladac bez 'grzyba' czy tez moze zle to rozumuje, ale dzisiaj bylem po skierowanie no i troche sie boje wiec pomyslalem, ze po czytam o tym, ale to nie pomaga, wrecz przeciwnie ;(
 

kapec1

New member
Siema. Podczas obrzezania nie jest usuwany grzyb, bez obawy:) Usuwana jest jedynie skora przykrywajaca grzyba (napletek) w ilosci zaleznej od tego, jaki typ obrzezania wybierzesz (albo jaki zaaplikuje Ci lekarz). W przypadku obrzezania calkowitego caly grzyb pozostanie odsloniety, a przypadku czesciowego pozostanie kawalek napletka w czesci przykrywajacy grzyba.
 

Podobne tematy

Do góry