• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka, BXO, prawiczek 33 lata

Chmuradymu

New member
Jakaś osoba u góry, nie wiem kto, napisał żebyś nie szedł do prostytutki na pierwszy raz bo one są dla nieatrakcyjnych gości, a ty jak pójdziesz jeden raz to już się uzaleznisz od nich.

Pytania ode mnie :
- Kto ustalił dla kogo są przeznaczone prostytutki? Jeżeli są przeznaczone dla nieatrakcyjnych gości, to rozumiem że jest to gdzieś napisane jako święta zasada?
- Skąd on wie jak się zachowasz po pierwszym spotkaniu z prostytutką?

Nie znoszę takich komentarzy i nienawidzę takich ludzi. Nie potrafią zrozumieć drugiego człowieka. Piszą tylko to co CHCĄ aby inni ludzie zobaczyli .

Prawda jest taka, że do prostytutek może iść każdy facet, a ty nie wiesz jak się zachowasz po pierwszym razie. Nikt nie wie. Możesz się DOMYŚLAĆ obserwując swoje nastawienie mentalne.
Jeżeli będziesz traktował wypad do prostytutki jak okropną rzecz, ostatnią deskę ratunku z problemem prawictwa, to możesz się domyślić że wyjdziesz totalnie przygnębiony ze spotkania.

A przecież patrząc na to z innej perspektywy.
Seks z prostytutką ma jedną ogromną zaletę - jest absolutnie bezpieczny. Dziewczyna stawia ci sprawie jasno... Ty płacisz, ona ci daje co chcesz.

Natomiast w przypadku normalnej dziewczyny masz cały wachlarz zagrożeń które mogą się stać (bo jesteś sfrustrowany seksualnie i nieśmiały, a tacy goście jak ty są łatwym celem dla harpii których pełno) :

- może cię fałszywie oskarżyć o gwałt aby się pośmiać z psiapsiólkami i zniszczyć ci reputacje albo NAWET WRZUCIĆ DO PIERDLA dla ,,żartu" (sporo dzisiaj takich szmat)

- może wykorzystać twoja frustrację seksualna i tak cię zmanipulować emocjonalnie, że będzie cię wykorzystywała miesiącami... Może np zrobić fotki albo filmik ze spotkania i szantażować, żebyś jej płacił hajs bo jak nie to pokaże filmik znajomym i opublikuje w necie

- albo może manipulować tobą w taki łagodny sposób, dawać dupy ,,jako prezent" wzamian za kwiaty, prezenty, pieniądze, upominki, traktować cię jak bankomat, a na boku dawać jakiemuś Sebastianowi w E36

Ja ci absolutnie NIE POWIEM co masz zrobić, jak się zachowasz czy co jest dla ciebie odpowiednie. Pokazuje ci tylko, kim są prostytutki a kim są normalne dziewczyny na pierwszy raz.
Prostytutki są całkowicie bezpiecznym wyborem abyś ,,poćwiczył" z kobiecym ciałem i przyzwyczaił się do niego. Normalne dziewczyny już stanowią ryzyko.

Z resztą obie opcje mają cechy wspólne - u obu płacisz. U prostytutki z góry ustaloną kwotę (zwykle 150zl) i masz gwarancję że dostaniesz to czego chcesz. U normalnej dziewczyny może to być drink, koszt za podwozke (czyli paliwo), jakieś kwiaty, albo bilety gdzieś czy c**j wie co jeszcze. Może zatrzymać się nawet na 1000 zł, a i tak nie masz pewności że dostaniesz cztery litery.
 

Chmuradymu

New member
Bardzo Wam dziękuję za pozytywny przekaz, ale z tego co czytam to BXO = LSA czyli liszaj twardzionkowy i prowadzi do nowotworu kolczastokomórkowego, bardzo się tego boję, chciałbym mieć dzieci, rodzinę...., nie chcę umrzeć prawiczkiem, a u mnie chyba jest już zaawansowana postać, dlatego mocno rozważam Panią za pieniądze :( Czy spotykając się z jakąś dziewczyną, mam od razu mówić, że mam coś takiego ? Przecież to mnie dyskwalifikuje na starcie, kto mi uwierzy, że to jest autoimmunologiczne, a nie zaraźliwe....
Decyzję o tym czy chcesz założyć rodzinę, mieć dzieci i żonę rację też oprzeć o zwykłe dane. Wiem, że one ruinują całą miłość i uczuciowość, no ale pomagają ci ochronić samego siebie.

Chodzi mi tutaj o dane na temat liczby rozwodów w Polsce, liczby nowo zawartych małżeństw, czy nawet liczby dzieci pochodzących ze zdrady. Bo to nie jest tak, że jak kobieta ci powie że ,,Magda jest twoja córką" to z automatu tak musi być.

To czy jakieś dziecko jest twoje dowiesz się tylko, kiedy zobaczysz czarno na białym wyniki testu na ojcostwo.
Słowo kobiety, bardzo mi przykro ale... Kompletnie nic nie znaczy.

A za nie swojego bachorka mógłbyś płacić przez lata, dziesiątkami tysięcy złotych.

Namawiam cię też do tego, abyś zrobił rozeznanie w prawie. Jakie przywileje i obowiązki mają w teorii i w praktyce kobiety i mężczyźni w zakresie rozwodu.
Bo z tego co widzę prawo rozwodowe jest na korzyść kobiet.
(Właśnie sam FAKT, że sądy nie wymagają testów na ojcostwo jest na korzyść kobiet)

Oczywiście nie mówię ci czy masz się żenić czy nie. Radzę ci tylko zrobić rozeznanie od bardziej logicznej strony abyś nie wpakował się w jakieś gówno, a później płacił grube pieniądze za złe decyzje i miał zszargany charakter który cię poprowadzi do samobojstwa. Chciałbym, żebyś do patrzenia na małżeństwo i rodzinę od strony miłości i uczuć, dołożył też patrzenie od strony logiki i tego co rzeczywiste.
 

nope

Well-known member
Chłopie xD dane, ojcostwa, samobójstwa sądy gwałty co ja czytam. Szok i zdziwienie , pewnie znowu daje sie nabrac jakiemuś trollowi xd
 

latek777

Active member
Chłopie xD dane, ojcostwa, samobójstwa sądy gwałty co ja czytam. Szok i zdziwienie , pewnie znowu daje sie nabrac jakiemuś trollowi xd
Nope to nie do końća takie trolowanie, poczytaj forum bracia samcy i wyciągnij wnioski z historii tam opisanych, nie jest tak kolorowo jak się wydaje, dam ci przykład z programu sprawa dla reportera - koleś płącił alimenty na nieswoje dziecko pomimo, że miał zrobione testy dna z których jasno wynikało, ze ojcem biologicznym nie jest, fajne co nie? wydaje sie śmieszne dopóki nie dotknie to nas osobiście, a życie różnie się układa, znam niejednego kozaka napinacza a wylądowali leżąc na łóżko i srając pod siebie
 

nope

Well-known member
No dobra ale zadam najistotniejsze pytanie.
Kto pytał?
To forum to ma jedna zalete duza ze sie mozna duzo dowiedziec o zabiegach i lekarzach ale duzy minus to ludzie z cennymi radami zyciowymi wyssanymi z dupy. Ja rozumiem ze w legendzie pana chmurki jest ziarno prawdy to mysle ze takie wylewy w tym temacie sa na nie na miejscu xd rozne sytuacje ludzie maja i obie strony odwalaja straszne rzeczy, prawo jest dziurawe, mozna niezle wdepnac itd ale to nie znaczy zeby taki wysryw pisac komus pod tematem. Autor sie boi odrzucenia i chce miec w porzadku partnerke i to tyle czego on chce, trafi w koncu na ta w porzadku wyrozumiala babe i bedzie okej i tego mu zycze. A niektorzy to jak slucham tych rakowych wypowiedzi to aż zal czytac. "Prostytutka to najbezpieczniejszy seks + podobnie cenowo co z partnerka w zwiazku" no to jest normalnie samozaoranie siebie na ktore nawet sie nie rozpisuje.
 

latek777

Active member
Nope oczywiście, że ta dyskusja nie ma sensu bo to forum zostało założone w innym cele, napiszę Ci tylko tyle, że wartościową kobietę znaleźć nie jest łątwo, udaje się to nielicznym, reszta staje się bankomatem, popatrz po znajomych, ja co widzę to to, że chłopy dwa razy tyle co ich kobiety czy to się opłaci? jak babka zarabia mniej niż 5k netto to biznes słąby z taką osobą
a teraz jesli chodzi o prawo to napisz w którym miejscu jest na niekorzyść kobiety a na korzyśc faceta? naszym prawem to se można dupe wycierać tyle jest warte, jeśli koleś ma czarno na białym, że nie jest biologicznym ojcem dziecka to z automatu powinien nie płacić na nie alimentów, ale w naszym kraju z gówna, dykty i zapałek nieważne kto spłodził ważne kto wychowa, nie życzę Ci źle bo wydajesz się ok tutaj na forum, ale pomyśl co byś zrobił jakbys się znalazł na miejscu tego gościa? a życie jest przewrotne i nieprzewidywalne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nope

Well-known member
Napisalem ze prawo jest dziurawe i mozna wdepnac niezle czytaj uwaznie. A co do tego ze na korzysc kobiety tez wiem ze tak jest i nic o tym nie pisałem akurat.
 

Chmuradymu

New member
Oj skisnac tu mozna grubo od niektorych mądrości 🤣🤣🤣👁️👄👁️

Chłopie xD dane, ojcostwa, samobójstwa sądy gwałty co ja czytam. Szok i zdziwienie , pewnie znowu daje sie nabrac jakiemuś trollowi xd
Nie twierdzę, że takie sprawy jak fałszywe oskarżenie faceta o gwałt czy wychowywanie bez wiedzy nie swojego dziecka to zjawisko powszechne - w sensie występujące w masowych ilościach, w każdym mieście.

Jednak takie przypadki występują.

To co ty napisałeś teraz można być skomentować w jeden sposób.
Twierdzisz swoją postawą, że kobieta to jakaś boska, niewinna istota która absolutnie nie kłamie, nigdy cię nie skrzywdzi, a poza tym to jest posłuszna 24/7, gotuje ci obiadki i daje kiedy zechcesz. Tak?

Proszę cię nie obraź się, ale twoje spojrzenie na temat kobiet jest wg mnie całkowicie naiwne. Jakbyś był dzieckiem

Wystarczy, że wpiszesz sobie w google hasło ,,#metoo" i od razu wyświetlą ci się przypadki kobiet które fałszywie oskarżały o gwałt mężczyzn tylko po to aby się zemścić albo osiągnąć coś.
Tacy mężczyźni byli następnie ostracyzowani przez wszystkich dookoła, wyrzucani z pracy, gnębieni, ich życie było niszczone... Bez zadnych dowodów, że zgwałcili kobietę.

Są przypadki kiedy tacy goście zostali doprowadzeni do tak beznadziejnej sytuacji życiowej przez kłamliwe oszczerstwa, że popełnili samobójstwo.

A to wszystko dlatego, bo osoba która go oskarżyła była kobietą. Podświadomie społeczeństwo traktuje kobiety jako niewinne i wśród nich zdarzają się takie które to wykorzystują.
 

nope

Well-known member
Chlopie wyjdz z domu bo internet ci szkodzi.
Jak juz mowilem ze ludzie robia sobie okropne rzeczy wzajemnie ale to nie znaczy ze nie mozna sie dobrze dobrac i nie mozna byc szczesliwym!
Jeszcze NIC o tym nie napisalem ale ty juz twierdzisz ze ja uwazam kobiety za BOSKIE stworzenia ktore sa wiecznie niewinne i posłuszne płci męskiej hit xd. To mi wystarczy ze szkoda dyskusji bo nie chce mi sie nawet produkowac na cos co jest dopowiedziane xd
 

latek777

Active member
pewnie znowu squrexx ze swoimi mądrościami, chłopak myśli, ze wszystkie rozumy pozjadał i chce nas tutaj oświecić:D jak ktoś szuka wiedzy to ją sam znajdzie, ale to forum kolego squarex jest o innej tematyce także łaskawie pisz na temat
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Bxo, stulejka? Pomocy w problemie Stulejka 2
C Stulejka BXO Przed zabiegiem obrzezania 1
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry