• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bxo, stulejka? Pomocy w problemie

konor

New member
Witam, po masturbacji, poniżej pierścienia napletka pojawiają się u mnie mikroblizn( nie swędzą, nie bolą). Poza tym na pierścieni napletka mam grubszą, bladą skórę( dziwna w dotyku, na niej też się pojawiają mikro blizny). Napletek podczas opadu zsuwa się normalnie a gdy jest w wzwodzie, czasem muszę go poprawić bo się zawinie. Czy to może być kandydoza? Posiadam biały osad naoo języku co może wskazywać właśnie na kandydozie.pozdrawiam
 

mailie

Member
Bez zdjęć nikt Ci nie odpowie, ale najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku może być udanie się do lekarza. Ta grubsza blada skóra to zbliznowacenia, które ogólnie z czasem prowadzą do stulejki.
 

konor

New member
Dodaje zdjęcie poglądowe, dodam że miałem robione wędzidełko 3 miesiace temu, lekarz dał maść na te blizny. Miałem stosować. 2 tygodnie tydzień przerwy i dwa tygodnie ale wyjeżdżałem do pracy za granicę, zostaje tu do grudnia więc słabo iść wizyta u lekarza i zapomniałem wziąć maści żeby dokończyć smarowanie przez 2 tygodnie.
 

Podobne tematy

Do góry