• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka 16 lat

Januszz

New member
Witam mam 16 lat i mam mały problem. Wiem że to troche późno i jestem świadomy że to moja wina bo jeszcze jak byłem mały mama pamiętam mi myła penisa i skórka normalnie schodziła ale teraz gdy już mam 16 lat i dopiero zauważyłem że coś jest nie tak parę miesiący temu zdjalem napletka podczas spoczynku i potem podczas zwodu miałem zdjęty lecz tak mnie zaczął bolec żołądź ze nie wiem czy to tak zawsze po pierwszym zdjęciu napletka w takim wieku ale bolało więc założyłem napletek. Od pewnego czasu jak mowilem zacząłem sie tym interesować w końcu myje codziennie penisa tylko że po tych paru miesiącach miesiącach może sie zakleił czy cos i nie mogłem go zdjąć. Z coraz to nowymi dniem schodzi więcej skórki tylko nie wiem właśnie czy mam stulejkę i boje sie ze jak pociągnie niżej to zrobi mi sie załupek i mam dylemat czy pójść z tym do mamy z nią mam lepszy kontakt rozmowa z nią wiadomo to będzie trochę krępująca ale chcę w końcu mieć normalnego penisa albo druga opcja to dalsze codziennie mycie i zobaczę czy dam rade go zdjąć w zwodzie. Przepraszam ze się tak rozpisalem ale to ważny dla mnie temat jak i dla każdego mężczyzny
ps moge dać zdjęcie tylko nie wiem jak
 

Januszz

New member
Dodam jeszcze że mam jakby ujście cewki moczowej takie czerwone strasznie mnie ona boli podczas dotyku i czasami mam lekki dyskomfort po i podczas oddawania moczu ale potem to mija.
 

dandoo

Active member
hej @Januszz ciężko tak ocenić bez obejrzenia ale zachęcam Cię do rozmowy z rodzicami i jak co to może do pójścia do urologa, nie obawiaj się, nie krępuj się jak ja kiedyś, im szybciej się przełamiesz tym prędzej pozbędziesz się problemu czy niepotrzebnych kompleksów. Lekarz widzi wiele penisów, mama Twojego taty też ;) i pewno za dziecka Twojego podczas mycia. Ale do rzeczy, ćwiczenia ściągania napletka trzeba robić stopniowo, drugie, część chłopaków z forum ćwiczyła podczas kąpieli, jeżeli jeszcze się da a miałbyś stulejkę to nie koniecznie oznacza to, że musi być operacja może pomogą maści, a jeżeli już to nie jest ona straszna, czerwony kolor może oznaczać stan zapalny, poza tym nie odkrywaj na długo żołędzi jeżeli nie jest to naturalne bo spowoduje to więcej strat niż korzyści, żołędź może i jest często zakryta w spoczynku a w zawodzie powinna lub powinna dać się odkryć bez dyskomfortu, ja we wzwodzie miałem z tym problem i żałuję że wcześniej nie załatwiłem tego problemu jak coś to pisz na priv, ale poproś rodziców najlepiej żeby zabrali cię do urologa, a potem napisz młodym potomnym jak Ty ;)
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli chcesz dodać zdjęcie to wchodzisz na imgur.com i tam dodajesz zdjęcie potem wklejasz link tutaj.
@dandoo Co do ćwiczeń to jakie polecasz? Odkrywanie żołędzi spowoduje straty? Jakie? Skoro o czymś mówisz to poprzyj to jakimś argumentem, a nie takie ogólne informacje. Stosowanie maści to też nie tak, że posmarujesz i stanie się cud przez noc. Serio trzeba wiedzieć co i jak ćwiczyć, kiedy się jeszcze da, a kiedy nie. Bo jeżeli ktoś nie ma w tym doświadczenia to można łatwo komuś zaszkodzić niż pomóc. A potem można się łatwo wylogować i mieć problem z głowy. Tak samo jest z obrzezaniem jako jedyne rozwiązanie.
 

dandoo

Active member
nie będę się sprzeczać, na tym forum i na internecie były już podobne tematy odnoszące się i do chodzenia z odkrytą żołędzią przez długi czas jak i do ćwiczeń i ich efektów, tak samo kiedy może a kiedy nie dać efekty, tak samo jest z maściami sterydowymi, niech chłopak poszpera na tym forum i internecie. Zdjęć jak nie chce nie musi dawać bo to jego wola i prywatność i najlepiej jak pójdzie do lekarza z rodzicami, tak samo jak z obrzezaniem są różne style metody, także na spokojnie do urologa, bo my z własnej wyobraźni nic nie polecimy. pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Ale tutaj nie ma się o co sprzeczać. Chodzi o to, że jak komuś coś polecasz to poprzyj to jakimś argumentem i tyle. A pisanie o szperaniu na forum czy szukaniu w internecie jest bez sensu. Napisał, że się tym interesuje więc pewnie już szukał informacji na ten temat.

@Januszz Co do czerwonego ujścia cewki i piekącego możesz mieć zapalenie cewki moczowej. Ale należy pamiętać też o tym, że cewka moczowa może mieć inny kolor naturalnie i nic w tym złego. Masz częste parcie na mocz? Skoro ustępuje to dobrze, ale czy często nawraca? Przede wszystkim należy dbać o higienę. Z braku higieny może dochodzić do sklejania się napletka z żołędzią. Nie leczone zapalenie cewki moczowej może prowadzić do zapalenia pęcherza moczowego i/lub prostaty. Zsuwaj napletek codziennie podczas sikania oraz bezwzględnie podczas mycia się.
 

amenek5

Active member
O ile dobrze rozumiem to ten proces mycia trwa już miesiące, ( tak chyba napisałeś) po takim czasie powinny być już widoczne efekty na plus a tutaj dochodzą jakby nowe problemy. Moim zdaniem nie ma się co męczyć i udać do lekarza. To że masz dobry kontakt z mamą to duży plus u ciebie. Na dodatek o ile się nie mylę w wieku 16 lat mama może opuścić gabinet na czas badania jeżeli cię to krępuje
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry