• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Strovac

Markman

Member
..bo mi otworzył oczy dziadek mojej dziewczyny który od palenia ma raka pęcherza. Czyli papierosy, zioło, używki! Wszystkie toksyny schodzą cewką z moczem oraz są wydalane jelitem grubym z kałem. Ja mocno bo prawie co dziennie przypalałem zioło. A tam sporo żywicy i smoły, która jakoś musi się wydostać z organizmu. Żywica jest bardzo ciężka do usunięcia, oprócz tłuszczu z niczym nie chce wchodzić w reakcje i tutaj może tkwić problem. Jest podobno trochę żrąca stąd podrażniona lub zraniona cewka od środka. No i pieczenie przy oddawaniu moczu. Przy tym bakterie. To samo się prawdopodobnie dzieje w jelitach. Zaburzenia z wypróżnianiem, wzdęcia. Wszystko poklejone. I ten cały enterococcus faecalis ma tam pole do popisu wraz z innymi kolegami. Ja palenie rzuciłem w październiku, 2021 roku to dopiero w sierpniu, 2022 zacząłem odczuwać poprawę. Zaszczepiłem się i do dzisiaj spokój. Oczywiście na palenie przyglądam się z boku. Jeżeli chodzi o alkohol to w normalnych okazjonalnych dawkach nie powinien zrobić problemu. Może to błędna teoria ale mi pomogła. Pozdro
 

toastt

Well-known member
Kali jeść? Kali pić? Zrobić, zrobić jak masz z czego. Jeżeli nie wyhodują od Ciebie bakterii, to nie da się zrobić autoszczepionki. Nie piję i nie palę oraz nie wącham. Takie mam po prostu podle szczęście, a rady dziadka są bardzo mądre - przypuszczam, że wynikające z doświadczenia. Jak Ci tylko strovac pomógł, to bardzo dobrze i zaszczep się dawką przypominająca, żeby problem nie wrócił.
 

Markman

Member
Kali jeść? Kali pić? Zrobić, zrobić jak masz z czego. Jeżeli nie wyhodują od Ciebie bakterii, to nie da się zrobić autoszczepionki. Nie piję i nie palę oraz nie wącham. Takie mam po prostu podle szczęście, a rady dziadka są bardzo mądre - przypuszczam, że wynikające z doświadczenia. Jak Ci tylko strovac pomógł, to bardzo dobrze i zaszczep się dawką przypominająca, żeby problem nie wrócił.
Jest gotowy, czekam do drugiej połowy maja. Zdrówka życzę
 

ela

New member
Witam Panów, trochę nietypowo chyba że pisze tu kobieta ale dzięki Wam Panowie zakupiłam w zeszłym roku strovac w Niemczech( przewlekle nawracające zapalenie pecherza, cewki moczowej , odmiedniczkowe zapalenie nerek wywoływane przez bakterie enterococcus faecalis, klebsiella pneumoniae, proteus mirabiliss i e.coli razem i osobno przez kilka lat). Antybiotyków miliony i brak poprawy na wiecej niż miesiąc. Zatem sama chcialam z porozumieniu z gonekolog sobie pomóc.
Zasadniczo z pytaniem powracam do Was, ponieważ widzę duże doswidczenie a ja w tej kwestii mam niewielkie , mianowicie Pani urolog stwierdzila że z podaniem pirwszej dawki strovacu mam brac zinnat przrz 10 dni( w wymazie klebsiella) czy aby napewno jest to ok branie antybiotyku z tą szczepionką?
Drugie pytanie czy przechowywaliscie tą szczepionkę w domu przed szczepieniami(ja od roku mam ją w lodówce, ale ma dlugą datę)
I tu trzecie putanie, mianowicie czy mając aktywne zakażenie (ja m je non stop) ta szczepionka mi nie zaszkodzi ?
Lekarze twierdzą że nie ale ja się juz od właśnie roku będąc caly czas prawie chora się wacham :/
Pozdrawiam i dziękuję za uwagę jesli przebrneliście przez moje okrutnie dlugie pytanie :)
Elka
 

Japko

New member
Hello,powiedzcie mi proszę czy szczepionka Strovac działa na faecalisa w prostacie także ? Czy jak rozumieć działanie szczepionki..dziękuję za odpowiedz i wyrozumiałość.
 

Japko

New member
Co do kupienia to podali tutaj dwie apteki na pograniczu Polski i Niemiec z polskimi farmaceutami i można zakupić. Dla mnie ważne jest czy pomaga to z faecalisem w prostacie czy spektrum działania szczepionki obejmuje to. Moja wiedza jest nikła a informacji różnych ogrom i trudno znaleźć wszystko wszędzie i od razu.
 
Do góry