• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Strovac

mike 31

Member
Dzieki. A podpowie ktoś jak i gdzie to zamówić? Bo ja często bywam w Niemczech i zastanawiam się czy dostępny jest ogólnie w każdej aptece czy tylko w wybranych. I czy wystarczy polska recepta?. Jaki koszt leku i jak sie go przyjmuje? Z góry dzieki za odpowiedzi
 

kotr

New member
Dzieki. A podpowie ktoś jak i gdzie to zamówić? Bo ja często bywam w Niemczech i zastanawiam się czy dostępny jest ogólnie w każdej aptece czy tylko w wybranych. I czy wystarczy polska recepta?. Jaki koszt leku i jak sie go przyjmuje? Z góry dzieki za odpowiedzi
Ja mam trzy opakowania Booster Strovac, nie będę mieć przyjmowanej szczepionki. Mogę odsprzedać. A jak chcesz sobie kupic sam, to wysraczy recepta od polskiego lekarza :) koszt ok 600 zl. A przymuje sie co dwa tygodnie jedną dawke, ja tak mialam mieć podaną. A jak jest w praktyce to szczerze nie wiem :)
 

mike 31

Member
Ja mam trzy opakowania Booster Strovac, nie będę mieć przyjmowanej szczepionki. Mogę odsprzedać. A jak chcesz sobie kupic sam, to wysraczy recepta od polskiego lekarza :) koszt ok 600 zl. A przymuje sie co dwa tygodnie jedną dawke, ja tak mialam mieć podaną. A jak jest w praktyce to szczerze nie wiem :)
Booster jest na podtrzymanie. Ja chcę kupić Strovac na pierwsze szczepienie. Tylko nie wiem czy w każdej aptece w Niemczech to mają. Zastanawiam się czy sama szczepionka wystarczy aby ogranizm zwalczył infekcję. Bo bardzo chciałbym uniknąć Antybiotyku za wszelką cene.
 

kotr

New member
Booster ma ten sam sklad co zwykly Strovac, tylko jest oddzielnie pakowana każda dawka. Żeby przy dawce podtrzymującej nie kupować calego opakowania z trzema dawkami.
 

Damiettto

New member
Tak, polska recepta jest wystarczająca.
Możesz kupić poprzez zamówienie emailem w aptece w Gorlitz.
Ich adres email poniżej (musisz złączyć) Możesz pisać po polsku, załączając skan recepty. Ja u nich zamawiałem, po zamówieniu napiszą ci ile masz zapłacić na polskie konto, potem wysyłają bardzo szybko. Oryginał recepty musisz im wysłać poleconym. Mają w sprzedaży zarówno strovac jak i booster strovac.

zamowienie
@
engelapo
.eu
Możesz podać dokładny adres gdzie mogę złożyć to zamówienie ?
 

kotr

New member
Ja nie przyjęłam tej szczepionki, jeśli będziesz zainteresowany, chętnie Ci ją odsprzedam. U mnie sie zmarnuje i kupa kasy pojdzie w bloto. Data waznosci do 2023 r. Jesli bedziesz zainteresowany wysle Ci na priv wszystkie potwierdzenia ze szczepionka pochodzi z apteki z Niemiec.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Markman

Member
Cześć
Mam problem z załatwieniem recepty - odmówiła mi dwucyfrowa liczba lekarzy, dlatego że nie znają specyfiku. Kilku z Was załatwiło w NFZ. Podzielcie się jaki lekarz i gdzie to wystawił. Gotów jestem przejechać pół Polski ze Śląska po receptę. Chyba, że ktoś mi zrobi przysługę za $...
Dr. Tomasz Gołąbek Mediqus klinic Warszawa, Dojazdów kół. Krakowa
 

toastt

Well-known member
Dr Tomasz Łogin z Tarnowa/Nowego Sącza/Bochni także wystawia bez problemu receptę na tę szczepionkę i też ją podaje nieodpłatnie (dla swoich pacjentów).
 

Grom

Well-known member
@blizkrieg już dawno tu nie zaglądał. Kiedyś usiłowałem nawet na e-maila się z nim skontaktować ale mam mieszane uczucia co do tego czy chłop w ogóle żyje 😐
 

Markman

Member
Nigdy nie stosowałem Strovacu. Chcę spróbować. Byłby dla mnie wygodniejszy niż Uro-Vaxom, którego spożywam mnóstwo rocznie - kiedyś miałem problem z nawrotowymi zakażeniami pęcherza i cewki. Biorę na stałe, bo jak odstawię na dłuzej, to czasem wraca. A Strovac stosujesz raz na rok i z głowy. I kilka szczepów bakterii więcej tam jest. Jak przetestuję, to też dam znać czy jakikolwiek miał u mnie wpływ na drobne dyskomforty w prostacie. Generalnie urolog mówił, że mam nieco przerośniętą prostatę (ujął to, że jak u 50 latka) i pewne problemy, odczucia mogą wynikać już z tego nawet bez bakterii. Mogę próbować Finasteryd np. zmniejszyć gruczoł. Jeśli się zdecyduję, to po dłuższym czasie dam znać, jak to na mnie wpływa. Natomiast teraz przede wszystkim chciałbym ten Strovac. On kosztuje z 600zł. Kombinacja innych szczepionek na te bakterie kosztowałaby mnie co najmniej 2x tyle. I będę mógł porównać.
Witaj blitzkrieg!
Czy może próbowałeś już ten Strovac?
Jestem ciekaw czy działa?
 

Markman

Member
Witaj kdkrkx!
Czytam te wszystkie wpisy i włosy mi się jeżą a ręce opadają. Na początku myślałem że pójdę do pierwszego lepszego urologa i temat będzie zamknięty a tu jestem po trzeciej antybiotykoterapii i stoję jakby w miejscu. Proszę napisz o co chodzi z tym fluoro-gownem!?!?
Bo już sam zaczynam się zastanawiać w którą stronę msm się kierować z tym leczeniem. Pozdrawiam
 

toastt

Well-known member
Witam!
Czy ktoś w grupie szczepił się może już Strovac? ..i chciałby się podzielić jak i czy coś pomogła ta szczepionka?
Ja się szczepiłem i moim zdaniem na wyleczenie po tej szczepionce nie ma co liczyć, ale w kombinacji z antybiotykiem coś na pewno pomogła, ponadto chroni przed nawrotem choroby. O wiele lepiej pomogła mi autoszczepionka z CBM Kraków - po niej jest znaczna poprawa, większa niż po strovacu.
 
Do góry