• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stosunek po zabiegu, a nadwrażliwość

adamek22

Member
Często dotykałem żołędzia, żeby się polepszyło. Tak samo zmieniałem majtki na luźne (nawet teraz siedze w luźnych bokserkach) Jak siedze w miejscu to nic nie czuje, ale jak lekko się poruszę albo wstanę by iść np. do kuchni to słabo, bo haczy o majtki.
 

jajuzpo

New member
kurde, sam bałem się cholernie o tą nadwrażliwość, a nawet nie wiem kiedy mi przeszła... około miesiąc po zabiegu zacząłem chyba chodzic bez opatrunku i praktycznie po kilku dniach, no, może tygodniu wszystko minęło. więc głowa do góry, będzie dobrze ;). uwierz mi, że 10000razy lepiej się żyje po zabiegu niż przed :p
 

adamek22

Member
Ja też po miesiącu bez opatrunku, bo niewyobrażalne było dotknąć gołym żołędziem o majtki, ale wiem, że już gorzej być nie może, jest troszkę lepiej. Ale dotyk z czymkolwiek sprawia dyskomfort i tak średnio. Ale wierzę. Jak za niedługo będzie tak samo, bez zmian, to będzie mi smutno :D
 

jajuzpo

New member
u mnie tez był dyskomfort ale nie wiem, jakoś tak sam minął, a nie robiłem nic specjalnego, po prostu w ferworze życia samo minęło.. :p powodzenia!
 

Mateusz1999

Active member
Jestem prawie pół roku po zabiegu i dalej wszelkie obcieranie ręcznikiem nie jest fajnie, dlatego ja nie pocieram tylko przykładam ręcznik. Dalej nie wyobrażam sobie jak można podczas masturbacji jezdzić ręką po żołędzi, na samą myśl mnie ciary przechodzą. Jednak z seksem nie ma kompletnie problemu z prezerwatywą ale do pierwszego razu podszedłem jakoś ze 3 miesiące po zabiegu bo wcześniej bałem się bo u mnie też długo nadwrażliwość trzymała. Przejdzie z czasem zobaczysz 😁 jeśli chodzi o kolejną próbe seksu to przede wszystkim się nie stresuj. U mnie też pierwsze podejście nie wyszło właśnie przez stres, na tyle mnie zeżarł że nic nie było w stanie utrzymać erekcji. Drugie na szczęscie sie udało, skończyło się po 2 minutach ale było nieziemsko 🥰 teraz już doszedłem do takiej wprawy że mogę to robić nawet godzinę. Więc się nie przejmuj, za 2-4 miesiące będziesz ruchał jak opętany.
 

adamek22

Member
Czyli już w ogóle biegać nie możesz na przykład? Bo jak się rusza to coś tam czuć, tak samo przy skakaniu albo bieganiu. Czyli co, już w piłkę sobie normalnie nie pogram i nie pościgam się na torze na przykład?
 

Mateusz1999

Active member
Pisałem przecież że ja chodzę w przylegającej bieliźnie, nie czuje nic, mogę biegać, robić fikołki, wspinać się po drzewach i wszystko inne.
 

nope

Well-known member
Panowie to minie jeszcze. Ja jestem juz kilka lat po i te pierwsze miesiace po zabiegu niby nie bylo nadwrazliwosci ale była jakaś tam. Obecnie już nie robi mi roznicy czy mam gacie przylegajace czy luzne(preferuje luzne) a na poczatku po nosilem przylegajace zeby sie nie obijał. Zahartujecie sie z czasem. Jeszcze z ponad rok temu wycieranie recznikiem to byl ból troszke a teraz pocieram normalnie i tyle.
 

adamek22

Member
Była próba druga, niestety były już problemy z założeniem prezerwatywy, bo gdy dotknęło czubka to już od razu dyskomfort. To ze stosunkiem poczekam z pół roku, rok, zobaczymy jak to się potoczy, skoro niektórym nawet po roku nie przeszło :/
 

adamek22

Member
Minęły już ponad 2 miesiące od zabiegu, już zaraz będą trzy.

O dziwo trochę już przeszła nadwrażliwość. Ogólnie już od jakiegoś czasu normalnie nawet mogę lać strumieniem wody. Jak jest lekki strumień to nic nie czuje praktycznie, a jak jest mocniejszy, to czuć, ale nie jest źle. Nawet mogę go położyć np. na nogę partnerki i inne i jest okej. Przy penetracji jest troszkę gorzej, w sensie nie umieram z bólu ani nic, lecz przy pierwszym włożeniu trochę czuje dyskomfort, ale to sekundowy, jak już się "wślizgnie" to nic nie czuję takiego. Może jak za daleko wejdę to mam czucie dyskomfortu w okolicach cewki.

Myślicie, że przejdzie to też?
 

Podobne tematy

Do góry