• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stosunek po plastyce wędzidełka (2 tygodnie)

konrafal

New member
Wczoraj kochałem się ze swoją dziewczyną pierwszy raz od dokonania zabiegu, wszystko było zagojone, szwy wypadły, więc postanowiłem wziąć się do działania. Dodam jeszcze że od zabiegu nadal występował ten sam problem co przed, a mianowicie lekki dyskomfort w postaci uciskającego pierścienia, ale myślę sobie że skoro jestem po zabiegu to wszystko powinno być ok. A więc podczas stosunku pęknęła mi skóra na napletku i teraz mam obrzęk.
Pytanie moje jest następujące: Jak mam załatwić sobie wizytę kontrolną w mojej poradni urologicznej w której miałem dokonywany zabieg? Lekarz prowadzący żadnych wskazówek podczas pobytu w szpitalu mi nie udzielał, skandal. Pielęgniarka więcej mi powiedziała niż on.
 

kowal008

New member
Hmmm brać się do działania po 2 tygodniach? no cóż -odpowiedz się sama nasuwa, przesadziłeś. Ja po 1,5 miesiąca odważyłem się zadziałać, bo dopiero czułem że to da radę...
Nie było zagojone skoro coś pękło, to ewidentnie za wcześnie na akcje. Wizytę załatw tak jak załatwiłeś tamtą poprzednią...
 

kristofer87z

New member
Chwila chwila.

Kolega mówi o operacji na wędzidełku, a chwilę potem o uciskającym pierścieniu.
Być może problemem jest mocna stulejka, którą trzeba by zoperować.

Pzdr.
 

Podobne tematy

Do góry