• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stoi na baczność

VeGoS

New member
Witam.Otoż chciałbym się dowiedzieć czy to normalne że moj penis podczas erekcji stoi prawie przy samym brzuchy (lekko odstaje ale to moze ze 2 cm) i jeżeli proboje go naprostować w dół to do pewnego momentu i zaczyna cholernie bolec jak by mial sie zaraz złamać czy to normalne ?
 

VeGoS

New member
zademonstruje w ten sposób jeżeli to nie pomoże moge wstawić zdjęcia chocby za 5 min

stoi prawie w ten sposób / nawet bardziej w strone < i jezeli go odginam to maksymalnie do -> ale wtedy juz boli :(


Na tym zdjeciu penis jest w wzwodzie ...

http://img693.imageshack.us/img693/3116/dscf0980.jpg

problem w tym, ze ja go moge maksymalnie tak odgiac jak na tym zdjeciu

http://img686.imageshack.us/img686/1535/dscf0981.jpg


jakbym widział siebie !!! tylko moj moze z 1 cm bardziej do brzucha w wzwodzie jeszcze stoi :(
 

Ktosek

New member
Raczej nikt z użytkowników forum wiele nie zdziała. Generalnie ilość rad jest ograniczona:
1. Iść do lekarza
2. Spróbować seksu

Wybór należy do Ciebie. Moim zdaniem, jeżeli jesteś wstanie odgiąć członka tak jak na zdjęciu powyżej problemu nie będzie. Weźmy na przykład pozycję misjonarską (klasyczną), przecież w niej wacek nie odchyla się za bardzo od Ciała. Jeżeli trudno Ci wyobrazić to sobie na pewno znajdziesz w internecie zdjęci jak to mniej więcej wygląda.
 

omen88

New member
Że tak się spytam:
Co niby z twoim ptakiem jest nie tak? Gdyby był wygięty do dołu to miałbyś problem, ale tu absolutnie wszystko wygląda ok.
 

nudleknorr

New member
witam

też miaałem taki problem ale zanikł sam po pewnym czasie ćwiczeń

efekty są takie że jak nie zwarasz uwagi na to ile juz mozesz prostować to nie dostrzegasz róznicy
gdysz pozniej nachylenie w dol jest jak najbardziej normalne dla ciebie

powiem ci jedno:
musisz go "ćwiczyć" i to codziennie ( jak w moim przypadku)
oczywiście nie jesteśmy w stanie tego robić codziennie ale tak co 2 dni bedzie ok
szybsze rezultaty
i jeszcze jedno
stara sie go nosić " oklapniętego" sierowanego w dół

DUŻO MASTURBACJI pod kątem zbliżonym do 90*

moze nie mialem go całkiem do góry ale na tej samej zasadzie
mi pomogło

Pozdrawiam :)

ps. Omen

jest to odczuwalny dyskomfort
ale i plus swego rodzaju
jak jest na baczność to nie widać tak bardzo ze jest " pobudzony"
przez co w niekturych sytulacjach nie ma przypału
 

wesolystudent

New member
ja mam skrzywionego w dol zreszto dalem zdjecia na forum to mam go nosic do gory oklapnietego i prostowac podczas mastrubacji??? to jest szansa ze sie troche naprostuje?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Napletek nie otwiera się gdy stoi Stulejka 7
M Mój penis praktycznie ciągle stoi Inne 7

Podobne tematy

Do góry