• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Mój penis praktycznie ciągle stoi

MKD

Active member
Tutaj raczej wiek nie znaczenia bo ja mam 27 lat i tez tak mam. Nie potrzebuje wiele do erekcji, w zasadzie to staje od byle czego co bywa uciazliwe.


U mnie wystarczy czesto jakas mysl a wiadomo jak to z nami jest, czesto sie mysli o tych sprawach

raczej nie macie powodow do obaw bo lepiej tak niz w druga strone :)
 

Ralek15

Member
Tutaj raczej wiek nie znaczenia bo ja mam 27 lat i tez tak mam. Nie potrzebuje wiele do erekcji, w zasadzie to staje od byle czego co bywa uciazliwe.


U mnie wystarczy czesto jakas mysl a wiadomo jak to z nami jest, czesto sie mysli o tych sprawach

raczej nie macie powodow do obaw bo lepiej tak niz w druga strone :)
Zauważyłem że często się udzielasz na tym forum, lubię sobie popatrzeć na to jak niektórzy opisują swoje problemy, czasem błacheczasem to nie wiem jak ja sam bym się zachował. Ja jestem zadowolony z obrzezania. Zrobiłem sobie całkowite na własne życzenie - polecam - nie żałuję ani ciut tylko vo mogę powiedzieć to to że za późno. Powinienem to zrobić w wieku 25 lat a nie po trzydziestce. Jak u Ciebie sprzęt działa po czasie? Może pokażesz jak wygląda?
 

MKD

Active member
Wszystko dziala ok, nie mam zadnych problemow. Z poczatku bylo dziwnie ale juz jest ok.

Zdjecia nie chce mi sie wstawiac. Blizna sie wygladzila i jest po prostu przejscie skory i tyle bo mam ciecie high
 

Podobne tematy

Do góry