• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Lucca

New member
Hejka, mały update u mnie😃

Wczoraj minął 5 tydzień po zabiegu i wypadła mi ostatnia zszywka po Staplerze. Dość długo się u mnie trzymały co mnie trochę dołowało, natomiast już nic nie boli więc chyba jest ok:)

Blizna zmienia trochę kolor, poczekam kilka dni i ruszę z aplikacją maści silikonowej i plastrów w celu jej uelastycznienia. Jest też dosyć twarda ale mam nadzieję że tutaj najbliższe tygodnie jeszcze zrobią robotę. Wędzidełko po plastyce też ładnie się zagoiło a szwy się wchłonęły/odpadły bez trudu przy kąpieli. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, komfort po zabiegu mega, duża wygoda jeśli chodzi o higienę i też bez porównania moim zdaniem w kwestii estetycznej (niestety nie pomyślałem, żeby zrobić zdjęcia przed).

5 tydzień:
 

olekf646

Active member
Krytykujesz mnie a sam ekscytujesz się obrzezaniem 🤣
Ale nie polecam każdemu obrzezania i nie pisze że każdego chłopca powinno się obrzezać po urodzeniu, a ty to robisz cały czas tutaj, dziwne tym bardziej że sam nie jesteś obrzezany, czemu dalej się nie obrzezałeś? Skoro to tak polecasz każdemu??
 

Podobne tematy

Do góry