• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler 6 dni po ocena

adamek22

Member
Mam chyba identyczną, tylko że z zaschniętymi krwiakami jeszcze. Z lewej strony też masz mniejszą niż z prawej tak jak ja, widzę. U mnie już 3 tygodnie dzisiaj minęły i czekam. Niby trzeba czekać, nic więcej.
 

adam134

New member
Mam chyba identyczną, tylko że z zaschniętymi krwiakami jeszcze. Z lewej strony też masz mniejszą niż z prawej tak jak ja, widzę. U mnie już 3 tygodnie dzisiaj minęły i czekam. Niby trzeba czekać, nic więcej.
Właśnie dzwoniłem wczoraj do lekarza i mówił że ciasne opatrunki elewacja i czekać. Krwiaka miałem niedużego ale wydaje mi się że się wchłonął. A czy drobne ślady krwi przy zszywkach to norma?
 

dandoo

Active member
czasem małe krwawienie może się zdarzyć aczkolwiek ja może z pare razy widziałem małe krople krwi na opatrunku, na teraz wygląda ok Twój przypadek. Ja też miałem staplerem 2.5 miesiąca temu ale nie do końca chyba tak chciałem ale zobaczymy jak to będzie potem wyglądało, minimalnie zmienia się na plus, na wszystko trzeba czasu.
 

Podobne tematy

Do góry