• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół

po konsultacji z lekarzem dostalem Biseptol zamiast tego cipronexu zasranego :D

+ diclovit mam brac i probiotyki

prostata sie uspokoila i mimo tego ze cos tam czasem zakuje mamy robic zabieg, 18 wrzesnia lecimy z tematem. :D jednoczesnie chce mi sie troche plakac i ciesze sie

Wstałem xd w sumie jeszcze nie wiem co i jak. Mały w opatrunku, znieczulenie było w kręgosłup i do spania

Ciachneli napleta

narazie jestem jeszcze na sali pooperacyjnej i pewnie tu zostane do jutra. wenflon ( bolu prawie nic ) znieczulenie w kregoslup - troche nieprzyjmne ale do zniesienia jak pielegniarka przytuli xD ( zart, no dziwne uczucie tak promieniuje w dol bo gdzies w srodek kregosluap dostalem, mi sie troche sikac chyba chcialo od tego przez chwile), potem sie polozylem, dostalem maske z tlenem, mrugnalemo oczami i juz bylem na sali po zabiegu. po przebudzeniu nic mnie nie boli, dostalem jakies przeciwbolowe leki z kroplowki, pindol zabandazowany i siedze tak od 11 30 z cewnikiem i sie nudze. ponoc operacja sie udala. Zostalem obrzezany co w sumie i tak mi jest na reke bo mialem troche waski ten napletek i jakos tak dziwnie to pracowalo. mam jeszcze sztywne nogi, nie widzialem jeszcze rany ale chyba jest ok
 
Oby nic się tam dziwnego nie wdało po drodze, razem ze mną jest jeszcze jeden młody chłopak. Wygląda na to, że mamy problem z głowy, wyjęli nam obu cewniki już, ja jeszcze dostałem zastrzyk przeciw zakrzepowy

Piecze mnie podczas sikania i muszę przerywać co chwilę...

Boje się że zakażenie weszło z prostaty...

zmienilem pierwszy opatrunek, prwade nie wiem czy dobrze jest to zrobione bo mialo byc CIASNO ALE NIE ZA CIASNO XD
zrobilem wiec tak jak uwazalem ze powinno byc, teraz mnie troche boli miejsce gdzie byka korekta robiona, zobaczymy co jutro bedzie... cos czuje ze bedzie wizyta w klinice zeby zobaczyc czy sobie poradzilem bohatersko sam XD ma ktos jakis fajny tutorial dla ulomnych jak ten opatrunek powinno sie zalozyc ?
 
Właśnie wyszedłem po kontroli lekarz mówi że bandaże robię zajebiste i że wszystko jest gites. Dzisiaj miałem wzwody pierwsze w nocy. Kształt jeszcze nie wiem jaki jest ale to na spokojnie będę informował za jakiś czas
 
update po 10 dniach:
troche boli mnie prącie przy wzwodach, dostalem jakies tabletki wyciszające.
urwał się jeden szew stąd decyzja o tych tabletach. Strumien juz sie prawie unormowal.
Co do obecnego stanu skrzywienia: jeszcze nie wiem czy mam pelny wzwod wiec trudno ocenic...
 
moglem sie niejasno wyrazic: urwany szew od napletka po obrzezaniu :) nic sie nie dzieje, tylko sie troche dluzej bedzie goic
jest roznica co do skrzywienia widac od razu ale spodziewalem sie czegos innego, przyczaje sie dzisiaj w nocy na bestie i mu cykne fotke jak mnie nie bedzie jakos mocno bolec
 
tak bylo przed zabiegiem 90% wzwod:
blisko 100%

tak bylo dzisiaj w nocy ( slabe foty ale przez sen robilem ) to jest ok 70%proc wzwod + bandaz lekko zawiazany, raczej on tu nic nie przeinacza:

Niby jest poprawa ale ja tu widze skrzywienie, mam nadzieje ze w pelnym wzwodzie duzo gorzej nie bedzie i ze sie nie pogorszy z czasem...
co myslicie ? jest tu co oceniac w tym momencie ? jestem 12 dni po zabiegu korekcji. 100% wzwodu nie dam rady ustrzelic bo mnie boli jeszcze
 
Ostatnia edycja:
po 3 tygodniach wyglada to tak... (jakosc jak zdjecie robione przez sen :) ) spodziewalem sie lepszego wyniku, dla mnie jest tutaj z 30% w dol
mam nadzieje, ze sie z czasem nie pogorszy ale kurde no srednio chyba to wyszlo :p
 
... lekarz kazal sprobowac z pelnym wzwodem i sie nie stresowac, narazie jest jeszcze bol ale zobaczymy jak to bedzie za kilka dni. Ponoc szwy dzialaja tak ze im wieksza erekcja tym lepiej prostuja
 

pathron

New member
I jak? Jest poprawa? Sam jestem dzień po zabiegu, biorę leki nic nie boli, jedynie trochę przy oddawaniu moczu piekło ale to dlatego że opatrunek chyba za mocno ściśnięty
 
kurde niby jest poprawa ale spodziewalem sie czegos lepszego, w gruncie rzeczy nie wiem czy sie zabieg udal tak jak nalezy. mialem skrzywienie jakies 50proc to mysle ze sie poprawilo o polowe ale jeszcze mnie boli przy wzwodzie wiec moze nie mam pelnego. Ponoc im wiekszy wzwod tym jest penis prostszy.

Moze cie bolec po cewniku, mnie bolalo z 5 dni i strumien mi lecial tak jakbym pod wiatr sikal ale ja tez obrzanko mialem.

mnie palka bolala z tydzien tak mocno dosc ale nie od razu po zabiegu.

na luzie poszlo u Ciebie ? ile linii szwow jakie skrzywienie ?
 

Podobne tematy

Do góry