• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie prącia w dół gdzie zrobić operacje?

Ziomal1234

New member
Witam!
Mam problem z penisem jest bardzo mocno skrzywiony w dół.
Byłem u urologa w Kielcach i mam się umówić na operację na NFZ lecz nie jestem przekonany co do tego.
Gdzie na ten moment mogę zrobić operacje prywatnie kogo mogę być w 100% pewny.
Pomocy!
 

Danian

Member
Ja robiłem w Rzeszowie 3 lata temu u Kuźniara na NFZ. Też miałem skrzywienie w dół. Penis prosty, bez innych negatywnych zmian. Tylko że ja miałem długi napletek działał dobrze ale po zabiegu wszystko spuchło i dostałem zakażenia więc tydzień później miałem obrzezanie, warto rozważyć tą opcję bo ułatwia kurację po zabiegu. Szpital ładny, jedzenie git. Płaciłem tylko za x2 wizyty prywatnie u Kuźniara chyba każda po 150 zł. Prywatnie też robi ALE ja zgłosiłem się na początku roku i czekałem tylko 3 tygodnie a prywatnie tydzień. Teraz koniec roku więc pewnie kolejki dłuższe.
 

nope

Well-known member
Tez bylem u kuzniara. Ja samo obrzezanie. Jezeli chodzi o lekarza to jest spoko, zszył poprawnie problemow nie ma. Szpital bardzo fajny. Od recepcji az po zabieg pomoc i czuc empatie.
 

kRiss

Member
Ja robiłem w Rzeszowie 3 lata temu u Kuźniara na NFZ. Też miałem skrzywienie w dół. Penis prosty, bez innych negatywnych zmian. Tylko że ja miałem długi napletek działał dobrze ale po zabiegu wszystko spuchło i dostałem zakażenia więc tydzień później miałem obrzezanie, warto rozważyć tą opcję bo ułatwia kurację po zabiegu. Szpital ładny, jedzenie git. Płaciłem tylko za x2 wizyty prywatnie u Kuźniara chyba każda po 150 zł. Prywatnie też robi ALE ja zgłosiłem się na początku roku i czekałem tylko 3 tygodnie a prywatnie tydzień. Teraz koniec roku więc pewnie kolejki dłuższe.

Wchłonęły ci się te zgrubienia po bokach penisa na dole?
 

Danian

Member
Jakie zgrubienia? Chodzi Ci o te po zszyciu ciała jamistego? Jeżeli tak to były małe są może teraz jeszcze mniejsze, nie wiem nie przeszkadzają mi są słabo wyczuwalne.
 

kRiss

Member
Tak. Ja jestem ponad rok od zabiegu i nie zmniejszyły się póki co. Zastanawiam się, czy to zniknie. Jakby co, też polecam zabieg u dr Kuźniara.
 

Danian

Member
Wydaje mi się że z poziomu wyczuwalnego przez te 4 lata (jednak to już prawie 4) zrobił się poziom ledwie wyczuwalny i całkowicie NIE nadwrażliwy jest git.
 

Danian

Member
Ciężko powiedzieć bo był krzywy. Długość powinno się liczyć od wewnętrznej części zakrzywia. A nie na siłę wyprostowanego. Obecnie jak go mierzę to mam około (wciśnięta linijka) 15,5-16 cm. Przed był na 100% większy myślę że straciłem może i 2 cm.
 

Podobne tematy

Do góry