Skrzywienie prącia, proszę o opinię. Zdjęcia.

majkel2002

New member
Witam, mam 16 lat i posiadam skrzywione prącie. Od jakiegoś czasu bardzo mnie to martwi. Jeszcze nie uprawiałem seksu, także nie wiem czy mi to będzie przeszkadzało. Jednak psychika robi swoje. Boję się czy w przyszłości dam radę nim cokolwiek zrobić. Proszę o szczere opinie. Załączam zdjęcia, dwa z nich pokazują jak mogę wyginać mojego penisa. Pozdrawiam.

http://imgur.com/a/Eb8ji87
 

rafalek334

New member
To jest bardzo trudna choroba układu płciowego i jak najszybciej trzeba udać się do lekarza z tym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yamanari

New member
Oczywiście, że dasz radę nim powojować skoro nie sprawia ci problemu wyginanie go (pisze ci to posiadacz skrzywionego). Jednak z tego co wiem nie wszystkie kobiety są fizycznie zdolne do penetracji takimi penisami - czasami po prostu je boli, czasami trzeba rezygnować z jakiejś pozycji.
Te skrzywienia jakie masz wcale nie są jakieś duże. Problem natury psychicznej moim zdaniem. Poczytaj tu na forum o operacjach prostowania penisa i jak masz na to kasę to działaj. Jak masz silną psychikę to zrobisz z tego swój męski atut :)
 

majkel2002

New member
yamanari
Jak partnerka (albo partnerki) zareagowała na Twojego członka? Czy mówiłeś jej jakoś dyskretnie przed stosunkiem, że posiadasz skrzywienie? Krępowałeś się przed zbliżeniem?
 

yamanari

New member
Odsyłam Cię do mojego tematu tutaj na forum: http://meskiezdrowie.pl/skrzywienie-penisa-w-dol-moj-7872.html jeśli jeszcze nie trafiłeś.
Przyjęła po prostu, że takiego mam i tyle. Nic jej nie mówiłem przed bo i po co? To tak, jakby dziewczyna miała Ci mówić przed stosunkiem, że ma takie a takie wargi sromowe, których np. niezbyt lubi. Tak, krępowałem się ale stwierdziłem, że całe życie nie będę go trzymał w spodniach tylko dla siebie.
Póki się nie otworzysz - nie przekonasz się czy dla tej konkretnej dziewczyny będzie to jakikolwiek problem czy nie.
 
Do góry
TOPlist