Ściąganie napletka po zabiegu

soloneo

New member
Witam

W zeszłym tygodniu miałem robioną plastykę napletka (07.06) kilka dni później w sobotę znalazłem się w gabinecie doktora i kazał mi codziennie po dwa razy ściągać (pod prysznicem) napletek aby skóra się nie zrosła tak samo jak przed zabiegiem. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że ściągnięcie go sprawia mi ból, próbuje sobie ściągać go stopniowo ale nadal nie udało mi się odsłonić całego żołędzia. Macie może jakieś sposoby aby to ułatwić czy muszę się męczyć aż się uda ??
 

guyno1

New member
Nie mogę Ci pomóc jestem cięty na żyda ;p. Skóra jak skóra, zrośnie się, ćwicz ćwicz, nie dość że rozciągniesz troche ranę, to nocki będą luźniejsze, ale też właśnie jak się z żołędzią zrośnie to nie będzie miłe.
 

soloneo

New member
Pomogło, po dokładnie tygodniu od zabiegu udało mi się ściągną napletek i teraz cały czas ćwiczę tylko że pojawiał się inny problem., mianowicie z powodu rozciągania lekko pękła mi skóra na brzegu napletka i teraz nie wiem za bardzo co robić, przestać rozciągać na jakiś czas ??
 

uniuse

New member
Najważniejsze, staraj się ćwiczyć w wannie z gorącą wodą a nie pod prysznicem. Jak się penis (napletek) wymoczy w gorącej wodzie będzie bardziej elastyczny. Tak mnie kiedyś lekarz instruował.

Co do tego pęknięcia skóry. Właśnie dlatego wszystkim polecam obrzezanie całkowite. Lekarz, który mnie operował powiedział, że po plastyce jest szansa, że za kilka kilkanaście lat stulejka wróci. Widzisz, teraz pękła Ci skóra. Zrobi się pewnie jakaś mikro blizna. Takie coś może się powtórzyć. Z czasem napletek może znowu zrobić się ciasny.

Ćwicz w wannie i powodzenia.
 
Do góry