• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ściąganie napletka półtora miesiąca po zabiegu

iskry327

New member
Cześć, jestem dziś około półtora miesiąca po zabiegu i chciałbym spytać o parę spraw, najpierw czy wszystko w porządku z moim wedzidelkiem? Wygląda conajmniej dziwnie, ale być może taka po prostu moja uroda. Druga sprawa to przy ściąganiu napletka w spoczynku zwija się on jakby w rulonik, jednak jak dziś udało mi się ściągnąć w zwodzie, to nie zwija się on w ten rulonik tylko jakby schodzi po prostu, a ten rulonik zostaje w środku, dodatkowo jeszcze dosłownie z milimetr napletka ciężej schodzi na samym środku, muszę trochę popracować żeby go dociągnąć, no i teraz moje pytanie czy ma tak samo zwijać się jak w spoczynku czy po prostu byleby zszedł? Wrzucam pare zdjęć wędzidełka i jak to wygląda w zwodzie z tym napletkiem
 

Trolo

Well-known member
Wędzidełko takie po zabiegu masz i nic z tym nie zrobisz. Co do napletka to możliwe, że za mało go ktoś wyciął ( wyciął dużo wewnętrznego zamiast więcej zewnętrznego) i teraz musisz rozciągać doprowadzając do wzwodu i trzymając go pod żołędzią inaczej tego nie rozciągniesz.
 

iskry327

New member
Właśnie zauważyłem, że gdy jest w stanie spoczynku to ten napletek się zwija, jednak jak jest duży to napletek schodzi a ta część która się zwijała zostaje w środku co powoduje niemały ucisk i co za tym idzie ból, co myślicie? Próbować zdejmować jak jest mały, i wtedy podniecać już z naciągniętym?
 

dandoo

Active member
Ja myśle, że to nie jest remedium na Twój problem, idź do urologa i wyjaśnij problem bo dla mnie nie powinno to sprawiać bólu we wzwodzie. Możesz odczekać trochę, ale jeżeli Ci się to nie poprawi to odwiedziłbym urologa, może lepiej innego, niż ten co robił wcześniej zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry