• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

Czy jesteś zadowolony z rozmiaru swojego penisa?

  • Tak

    Votes: 100 50,8%
  • Nie

    Votes: 97 49,2%

  • Total voters
    197

Robert16

New member
W Twoje okno? ;p

Z tymi penisami to temat rzeka. Wszystko zależy od charakteru faceta i kobiet na jakie napotyka.
Jeśli sam facet ma słabą psychikę to opinie czytane np. na kafeterii, gdzie bądź co bądź - jest syf w takich tematach - zryją mu na tyle łeb, że chłopak zdolny będzie się powiesić bo ma 14 cm w majtkach. A jak wiemy - to nic strasznego.
Z drugiej strony jeśli facet napotyka na (nazwijmy to roboczo) ,,złe kobiety'' i chociażby jedna wyśmieje jego długość to owszem, jest to bolesne nawet gdy ma się tą średnią europejską. Nie należy się tym oczywiście przejmować, ale wiadomo jak to facet. Kompleks penisa to rzecz u nas nieuleczalna i choćby nie wiem co zawsze pozostanie nam to w głowie w mniejszym lub większym stopniu - niektórzy czasem pomyślą, że choć chwilę chcieliby mieć większego, a inni będą zdolni marnować sobie życie.

No ba.
 

zgr3d

New member
Jeżeli 14cm dla kobiety to za mało, niech se wsadzi tam ogórka (Tak, takiego zielonego, długiego, czyli ogórek szklarniowy).
 

DJP

New member
zgr3d; Ale gruntowe mają takie fajniejsze guzki :p

Zdzirę która śmieje się z naszego penisa należy wyrzucić za drzwi. Nawet jak jesteśmy u mniej w mieszkaniu.
 

RedBull

New member
A ja mam takie pytanie jak się prawidłowo mierzy długość i szerokość bo jak mierzyłem sobie obwód penisa to wyszło mi 15cm a długość 15-16,5 więc chyba źle mierzę. Czy właściwe są te rozmiary czy to jakaś dysproporcja ?
 

yoa

New member
Witam.
jestem mama 9-letniego chłopca. rozmiar jego penisa w stanie zwisu to ok 2 cm. Mam tez syna 5-miesięcznego i on ma ok 3,5 cm. Dopiero ten fakt oświecił mnie, że coś jest chyba bardzo nie tak z rozmiarem starszego. szukam porady, co zrobić z tym fantem, dokąd sie udać, co robic...?
 

adamosek

New member
yoa napisał:
Witam.
jestem mama 9-letniego chłopca. rozmiar jego penisa w stanie zwisu to ok 2 cm. Mam tez syna 5-miesięcznego i on ma ok 3,5 cm. Dopiero ten fakt oświecił mnie, że coś jest chyba bardzo nie tak z rozmiarem starszego. szukam porady, co zrobić z tym fantem, dokąd sie udać, co robic...?

do urologa dzieciecego, a nie na forum.
 

yoa

New member
Taaa, tyle ze o ile sie orientuję, urolog jest od spraw związanych moczowodami itp, które maja watpliwy wpływ na rozmiar penisa. Na tym forum jest dyskusja na temat rozmiarów, czyz nie? nadal sugeruje Pan, że źle trafiłam?
 

adamosek

New member
yoa napisał:
Taaa, tyle ze o ile sie orientuję, urolog jest od spraw związanych moczowodami itp, które maja watpliwy wpływ na rozmiar penisa. Na tym forum jest dyskusja na temat rozmiarów, czyz nie? nadal sugeruje Pan, że źle trafiłam?

Urolog jest od takich spraw... a Pani chce opinie przypadkowych ludzi i przede wszystkim nie-lekarzy z forum czy porady specjalisty?

edit:

a i zeby nie bylo - ja odsylam do lekarza tylko po to, zeby dostala Pani na 99% odp., ze wszystko jest ok i nic sie nie dzieje (jesli nie ma zadnych zaburzen np przy oddawaniu moczu etc). Tak to juz jest, ze jedni zostaja szczodrze obdarowani, a inni nawet jako dorosli maja zaledwie kilka cm w wzwodzie i jedyne z czym to sie wiaze to sa kompleksy takich osob (niektorzy decyduja sie na operacje powiekszania).
 

eloszka

New member
Wtiam;)
Ostatnio zaczalem rozmyslac nad rozmiarem swojego penisa. Nawet popadlem w male kompleksy;) Gdy cudem natrafilem na to forum, bylem juz mocno przekonany zeby cos zrobic ze swoim przyrodzeniem. Czytalem rozne naturalne techniki jak powiekszyc penisa, trafilem nawet na kilka ciekawych przyzadow, lecz czytajac to co tu inni pisza doszedlem do wniosku, ze nie jest az tak zle. DLugosc czlonka podczas wzwodu jest satysfakcjonująca (nawet 16cm), natomiast martwilem sie rozmiarem sprzetu w spoczynku. Okazalo sie, ze nie potrzebnie:) wiekszosc ma podobny rozmiar i ich partnerki sa zadowolone. Tak wiem, ze wielkosc tak naprawdę nie ma znaczenia :p ale jednak jakos lezy to w podswiadomosci mezyczyzny ze martwi sie o swoj sprzet:p
Gdy juz sie uspokoilem i nieco wyluzowalem, zaczal mnie zastanawiac fakt iz tak jakby mam za duzo skóry na penisie? zdecydowanie wystaje ona za glowke i to dobre 2 cm w spoczynku. Czy mam sie moze zglosic do lekarza z tym problemem czy moze to olac? i w tym momencie pojawia sie tez 2 problem mianowicie... Az ciezki mi to wytlumaczyc;/ Chodzi o to ze po sciagnieciu napletka, ow napletek polaczony jest z zoledziem. Taki jakby maly paseczek od dolu penisa laczy zoledzia przy ujsciu cewki moczowej wlasnie z napletkiem.
Wie ktos moze czy to jest normalne, czy moze udac sie do jakiegos lekarza po porade, badz na jakis zabieg? Prosilbym o pomoc:)
Z gory dziekuje;)
 

problemix

New member
mi się wydaje że ty nie masz problemów, te o których piszesz to pryszcze, lecz co do tej skóry się nie wypowiem, a co do tego paseczka na dole członka to jest "wędzidełko" i każdy takie ma, lecz iść do lekarza musisz tylko w wypadku gdy jest ono za krótkie, a jeśli nie odczuwasz jakiegoś strasznego bólu w wzwodzie, to nie masz się czym martwić ! 8)
 

Marsjanin

New member
chcialbym dodac od siebie.... Ja naszczescie wyszedlem z tego glupiego myslenia. Tak naprawde wszystko powyzej 10cm do 17cm to rozmiar normaly. Jak bylem na zabiegu skrzywienia ziomek prostowal 19cm bo mowil ze jest za dlugi i dosc ze z co druga partnerka nie moze wspolzyc (wiekszosci chodzilo o drobno zbudowane slodkie blondyneczki) to reszcie sprawia bół i musi uwazac. Mialem babke raz ktorej nic nie pomagalo potrzebowala 20 min ostrej stymulacji bardzo glebokiej to byl koszmar rece mnie bolaly hehe. A teraz mam dziewczyne ktora cale unerwienie ma na wierzchu, penetracja jest raczej dla mnie przyjemna bardziej niz dla niej. Ja sam mam 10-11cm i prawde mowiac nie robi to najmniejszej roznicy. Ona jest zachwycona i cieszy sie okropnie :x Dla kobiet dlugosc nie stanowi roznicy naprawde uwierzcie. Pomimo tego ze mam jeszcze komplikacje po zabiegu i zle zrosnietą blizne na sam fakt ze ciezko mi uprawiac sex w pozycji klasycznej jak tylko moge miec kazdą 8) hehe az zaczelem to wykorzystywac :x Wszytko zalezy od kobiety jedne są jak czołgi wielkie i nieczule TAKICH NIE POLECAM za to polecam te delikatne i wrazliwe one im mniejsze masz przyrodzenie tym bardziej sie wnim zakochaja hehe. pozdrowki trzymajcie sie. I dla stroniących od seksu ze wzgledu na swoj kompleks hahahahaahha ten smiech
 

Khatiky

New member
Czy na 14 lat i 5 miesięcy rozmiar penisa w zwodzie - 10 cm to mało czy dużo? Jak dla mnie to raczej wystarczajaco, pytam z ciekawosci... ;)
 

kowa91

New member
Khatiky napisał:
Czy na 14 lat i 5 miesięcy rozmiar penisa w zwodzie - 10 cm to mało czy dużo? Jak dla mnie to raczej wystarczajaco, pytam z ciekawosci... ;)

mało, bardzo mało ... :lol: tragedia chłopie - żart. Ciesz się, że masz wzwód w tym wieku bo ja nie miałem :D :D I nie mam pełnego wzwodu do teraz :cry: zawsze stanie tak na 60 % :oops: Mierzy wtedy 16 cm i jest zakrzywiony w dół :!: śmiech na sali z takim krasnalem :cry:

A poza tym jako ciekawostkę napiszę, iż mój penis zaczął mi na poważnie rosnąć jakieś dwa miesiące temu (w czerwcu skończyłem 18 lat) I to wcale nie jest późne dojrzewanie bo zarost i ogólnie męski wygląd mam już od trzech lat.
:lol: :D :D :D

A OTO FOTKA, DZIĘKI KTÓREJ POZBĘDZIECIE SIE KOMPLEKSU MAŁEGO CZŁONKA :

 

jouke

New member
witam

mam 16 lat i w trakcie spoczynku moje prącie (oczywiście zależy od dnia i tych innych różnych rzeczy) ma 2-3 cm a w trakcie wzwodu 10cm. muszę też iść na zabieg stulejki tylko trochę się wstydzę pokazać doktorowi, wstydzę się tkze na basenie ponieważ w kąpielówkach to tak kiepsko wygląda. pogodziłem się już ze mam małego(a może jeszcze podrśnie choć nie chce mi się w to wierzyć choć niektórzy pisali że rośnie do 21 roku życia, czy mógłby ktoś na ten temat powiedzieć mi cos?) i nie przejmuje się też tego czy mnie kobieta wyśmieje czy nie bo wydaje mi się ze kobieta która mnie na prawdę pokocha (oby :D) nie bedzie patrzała na prącie ;) tylko wstydzę się trochę takich sytuacji na basenie itd
 

gzvm

New member
Odezwał się koleś z pałą na 18 cm.

Kompleks to kompleks, a duży wacek fajniej wygląda i nie jest go wstyd.
Trzeba być hipokrytą, żeby to bagatelizować.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Zmienny rozmiar penisa w spoczynku Inne 2
G Rozmiar penisa Inne 12
M Rozmiar penisa Inne 3
O Prącie pogrążone + rozmiar penisa Obrzezanie 4
D Jak prawidłowo zmierzyć rozmiar penisa? Inne 1

Podobne tematy

Do góry