• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozciąganie napletka - moja fotorelacja

olekf646

Active member
Jak na moje to krótkie się wydaje, bo to w spoczynku jest, we wzwodzie może brakować, ale może się rozciągnie te 3 mm
 

PrzeS

New member
Niby jest w porządku ale ja bym je rozerwał przy pierwszym stosunku, miałem podobne kiedyś i był zabieg po nocnym szaleństwie.
 

Nieznany657

New member
@olekf646 Przecież uparcie twierdzisz, że nie da się rozciągnąć wędzidełko, a teraz jednak może się da?
Ludzie nie są takimi idiotami jak myślisz. Każdy zobaczy sam czyje argumenty są silniejsze. Póki co nie podałeś ani krzty argumentu tylko płaczesz codziennie , że zdjęć nie wysłałem.
Odpowiedz w takim razie czym różni się skóra napletka od skóry reszty ciała.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi

Odnies się do tego, bo tutaj napisałeś że we wzwodzie ściągasz napletek ale jest ciasno i to samo napisał ci jeden forumowicz, że jest ciasno ZA grzybem przy wzwodzie. Zdjęcia usunąłeś więc nie ma jak sie do tego odnieść. Tutaj wrzucasz foty że ledwo zsuwasz do połowy grzyba, kilka dni później już kawałek dalej. W tym tempie to za 2 tygodnie pokażesz że już zsunales całkowicie tyle tylko że jak pisałeś w swoim 1 poście na forum, już możesz to robić. Czyżbyś improwizowal i naciągał do zdjęć w taki sposób, byśmy uwierzyli że rozciągasz tak szybko ringami? :oops:
Kolejna sprawa, z całej twojej historii wnioskuję że żaden z ciebie stulejarz z kwi i kości ;) a jedynie zaniedbanie doprowadziło że skora napletka strscila swoją elastyczność bo w ciągu tygodnia udało Ci wrócić do stanu prawie jak z liceum samym myciem i moczeniem w ciepłej wodzie.
 

marekkkk

New member
@dieselpower
Jasne, najchętniej usunąłbym tamten temat, bo trochę w nim odleciałem i przesadzilem, a zdjec zadnych nie usuwalem, zdjecia wygasly. W wodzie odsłoniłem naplet w stanie spoczynku i doprowadziłem do erekcji z odsłoniętym napletem, czułem bol i mocne napięcie i prawdopodobnie sobie tym zaszkodziłem, bo następnego doprowadzając do wzwodu z zasłoniętym napletkiem nie mogłem go dosłownie praktycznie w ogóle zsunac w dół, jedynie tak że była widoczna może 1/5 żołędzia albo jeszcze mniej.. ale w zasadzie wcześniej było podobnie więc nie wiem czy tym sobie zaszkodziłem ale było to mocno nierozsądne. Roznica gdy doprowadzasz do wzwodu podczas zaslonietego napleta w stanie spoczynku, a do odslonietego napleta w stanie spoczynku jest ogromna, szczegolnie dodatkowo trzymajac penisa dlugo w wodzie. Ringów nie mam jeszcze, stosuje metode 2 palcami wskazującymi, ringi zamówię jeżeli poczuje zastój i brak progresu.
Aktualne zdjęcia z tego tematu są bez żadnego bólu i bez żadnego napięcia napletka

// jak chcesz to mogę nagrać Ci wideo i wysłać w wiadomości prywatnej jak wygląda zsuwanie napletka w moim przypadku aktualnie
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie trzeba mi nic wysyłać. Ja chce rozwiać wątpliwości i tyle. Napisałeś tam coś co jest w sprzeczności w tym wątku. Co do zdjęć... rozumiem że tutaj zdjęcia nie wygasną i że nie będzie sytuacji że temat będzie gowno wart...
 

Podobne tematy

Do góry