Pytanie dotyczące wędzidełka i jego wydłużenia

Witam.
Z racji ,że zamierzam odbyć swój 1 raz zainteresowałem się tym czy moje wędzidełko nie jest zbyt krótkie niekiedy na filmach widziałem jak ludzie naciągają skórę tak jakby byli obrzezani lecz nie wiem czy tak powinno być dołączam zdjęcia :
tutaj penis z naciągniętym napletkiem za żołądz:
http://img831.imageshack.us/g/20110320023.jpg/
a tutaj już do oporu:
http://img140.imageshack.us/g/20110320025.jpg/

ostatnie zdjęcie przedstawia penisa we wzwodzie ale wędzidełko samo wyznacza stan naciągnięcia napletka, proszę mi pomóc zdecydować czy wizyta u Urologa jest konieczny i powiedzieć czy z moim wędzidełkiem jest wszystko ok. Generalnie nie wiem czy wszystkie pytania już zdałem więc proszę napisać wszelkie uwagi jakie macie.
 

bezczel

New member
Jeżeli wędzidełko ciągnie to znaczy że jest trochę za krótkie.
Mój wyglądał podobnie i dałem się pociąć.
 

gogo

New member
;]

Mój również podobnie.

Czy Nie masz przedwczesnego orgazmu przez Nie gdy się masturbujesz i naciągasz napletek do końca tak ze wędzidełko pociąga żołądź ?

ja się z tego powodu zastanawiam nad jego wycięciem,bardzo często dochodzę zbyt szybko z kobietą, i centralnie czuje ze w momencie gdy to wędzidełko pociąga żołądź (odczuwam wtedy masakryczne podniecenie często nie do powstrzymania). wrr

Panowie czy to przez to ze właśnie wędzidełko jest bardzo unerwione ?
 

bezczel

New member
Tak, wędzidełko jest silnie unerwione.
Nie ma czegoś takiego jak przedwczesny orgazm. Orgazm to orgazm, a przedwczesny to może być wytrysk. Da się to wyćwiczyć. Poczytaj w necie ;)
 
Do góry
TOPlist