• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie do bardzo wysoko obrzeznych, bez wewnętrznej części napletka

Skała

New member
Witam
Zacznę od tego, że sam jestem obrzezany, niestety nie zrozumieliśmy się z lekarzem, chciałem bardzo wysoko ale zostawił mi ponad centymetr wewnętrznej części napletka. Mam pytanie do całkowice pozbawionych tej części skory, jak doznania seksualne przy całkowitym braku, jak seks klasyczny, oraz oralny ?
 

nope

Well-known member
Poczytaj sobie na forum jest mnóstwo tego. Zadowolenie i niezadowolenie bym podzielił 50/50 są tacy co dojsc nie mogą i mają gorsze czucie albo wcale. Jak myslisz nad poprawką z high na low to odradzam. Btw skoro chciałes WYSOKO to masz tak jak prosiles lekarza. Jesli chcialbys NISKIE to wtedy mialbys mniej tej skórki wewnętrznej. Wysokie-ciecie z dala od żołędzi wewn napletek nie jest usuwany w całości. Niskie-ciecie zaraz pod zoledzia, wewn usuwany w calosci lub zostaje go nie wiele.
 

Skała

New member
Źle opisałem, dzięki za sprostowanie :)
Chodziło mi o wycięcie jak największej ilości wewnętrznej części napletka.
 

AGv

Active member
Powodem było krótkie wędzidełko, cięty byłem blisko rok temu. Dla zwiększenia doznań płynących z seksu.
Prawdopodobnie na tą chwilę najmocniejsze doznania masz z blizny po wedzidełku, resztka napletka wewnętrznego i blizny po obrzezaniu. W drugiej kolejności otrzymujesz przyjemność z żołędzi i skóry trzonu i moszny. Jak ty chcesz zwiększyć przyjemność wycinając bogatą w receptory tkankę?
 

Skała

New member
Prawdopodobnie na tą chwilę najmocniejsze doznania masz z blizny po wedzidełku, resztka napletka wewnętrznego i blizny po obrzezaniu. W drugiej kolejności otrzymujesz przyjemność z żołędzi i skóry trzonu i moszny. Jak ty chcesz zwiększyć przyjemność wycinając bogatą w receptory tkankę?
Po cięciu intensywność moich doznań zdecydowanie wzrosła, dłużej do nich dochodzę ale są bardziej intensywne. Ograniczyć, doznania do tych płynących tylko z żołędzi ?
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
Po cięciu intensywność moich doznań zdecydowanie wzrosła, dłużej do nich dochodzę ale są bardziej intensywne. Ograniczyć, doznania do tych płynących tylko z żołędzi ?
Podjąłeś prawidłową decyzję, a lekarz tak zrobił cięcie by spełniły się twoje oczekiwania.
Jeżeli jesteś zadowolony z życia sexualnego i wyglądu zewnętrznego twojego narządu, to nie warto coś poprawiać.
Istnieje niebezpieczeństwo że po cięciu L&T nie będziesz odczuwał dokładnie partnerki, ścianek jej pochwy, nie wspominając o oralu
 

Skała

New member
Podjąłeś prawidłową decyzję, a lekarz tak zrobił cięcie by spełniły się twoje oczekiwania.
Jeżeli jesteś zadowolony z życia sexualnego i wyglądu zewnętrznego twojego narządu, to nie warto coś poprawiać.
Istnieje niebezpieczeństwo że po cięciu L&T nie będziesz odczuwał dokładnie partnerki, ścianek jej pochwy, nie wspominając o oralu
Właśnie tego się obawiam, nie chciałbym przesadzić, obecnie jest dobrze z doznaniami i ich przeżywaniem
 
  • Like
Reactions: AGv

Skała

New member
Czy wrażliwość tej odsłoniętej części napletka zmniejszy się jeszcze z upływem czasu ? jestem blisko rok po zabiegu.
 

Skała

New member
Wpadło mi teraz do głowy, żeby zrobić mały test, posmaruje ta część napletka maścią z lidokaina i zobaczę jakie będą doznania gdy będzie znieczulona. Jeżeli ktoś już próbował takich zabiegów niech pisze .
 

AGv

Active member
Ale pamiętaj, żeby test był wiarygodny, musi być kilkakrotnie powtórzony w tych samych okolicznościach☝️
 

nope

Well-known member
Ja to nie wiem czemu chcesz cos poprawiać. A ty masz obrzezanie ciasne? Całkowite? Może być tak ze po wycięciu wewn napletka i zszyciu go przy grzybie będzie brakowało skóry na wzwód i będzie ciągło. Jak masz wszystko dobrze to nie ruszaj bo szkoda tego żałować później. Nie wiem co Cie ciągnie tak do tego low&tight
 

Podobne tematy

Do góry