• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytan kilka, zdecydowany na zabieg :D

tomekka

New member
Zagladalem tu jakis czas, ale wybila chwila, trzeba sie wziasc za siebie :] stulejke mam od dluzszego czasu, calkowita, olewalem sprawe kiedy to sie zaczelo i mam za swoje :] Chce obrzezania calkowitego, zeby nic mi tam nie wisialo po nacieciu wzdluz, czy zeby nie bylo blizn, pytania jakie mam to

1. jak dlugo od wizyty u urologa i otrzymaniu skierowania musze czekac na zabieg ? zabieg bedzie w prywatnej klinice oczywiscie, wiem ze najpierw trzeba badania krwi/moczu, tylko nie wiem ile czeka sie od badan, do samego zabiegu, czas mnie goni a dokladniej brak czasu :] mam troche wolnego a nie bede mogl sobie pozwolic na jakiekolwiek zwolnienie pozniej:]
2. Jak dokladnie wyglada obrzezanie calkowite ? napletek jest zcinany za zoladziem i przyszywany do pracia tuz za nim ? nie moglem tego nigdzie wyczytac :]
3. czy po tym jest widoczna jakakolwiek blizna czy szwy i jak dlugo zajmuje wygojenie (brak bolu, facet jestem, to nie bede stekal i kwekal przy byle ukluciu :) ale, wyczytalem ze to czasem przeszkadza w poruszaniu sie chociazby) i pelna sprawnosc (ekhem... wiadomo :))
4. Czy ktos jest w stanie podac jakies dobre prywatne kliniki w okolicy zamoscia/lublina ew rzeszow? (woj. Lubelskie) cena nie gra roli... tzn te roznice o ktorych mialem okazje czytac :] nie interesuje mnie to gdzie 100 zl taniej, tylko konkret robota :]
5. o tej porze roku, biore leki przeciw alergii, pylki jakies, bez recepty, czy to odwlecze zabieg ?
 

Podobne tematy

Do góry