• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytan

Krystiankendroj

Active member
Obrzezany zostałem z jakieś pół roku temu , niewiem nawet zabardzo jaki to styl ale stawiam że low and lose
Prawdopodobnie ten spryciarz który mi to szył się nie postarał i porobiły mi się blizny dość spore , estetycznie mi to kompletnie wisi jak to wygląda, pytanie mam czy to w jakikolwiek przeszkadza podczas stosunku ? Albo przy zakładaniu prezerwatywy , dodam jeszcze że seksu nie uprawiałem przed że względu na stuleje a teraz niewiem co o tym myślę , czytałem te forum szukałem podobnego tematu ale nie ma , albo zdjęcia pousuwane
Na żadna poprawkę się nawet nie mam zamiaru wybierać
Jest jak jest , tylko czy ktoś może ma blizny na sprzęcie i jakoś z tym żyje,
Sorry za haotycznosc ale nie mogę zebrać myśli, męczy mnie już to
 

Krystiankendroj

Active member
Dodam jeszcze że stosuje od miesiąca plastry , ale nie wiem czy to coś daje tak właściwie, niby jakąś różnica jest ale za szybko to nie idzie
Największe blizny są pod od strony wędzidełka
 

Zib33

Active member
Każdy po obrzezaniu ma bliznę, jedni mniej, drudzy bardziej widoczną. Sama blizna w czasie stosunku nic nie przeszkadza, to jedynie element estetyczny.
Plastry działają bardzo powoli.. a niektórzy twierdzą, że wcale. Ale nie zaszkodzą.
 

Krystiankendroj

Active member
To co polecasz na blizny , nie ważne ile to będzie kosztować, laserowo da się to usunąć? Są to blizny jak i widzę że krzywo zszyta tkanka , niepopisal się, albo ja czegoś nie dopilnowałem, teraz mogę gdybać.
Jest jakiś naprawdę dobry preparat na blizny który komuś pomógł? Może być mega drogi , jest mi to obojętne byle by działał
Poleci ktoś coś
 

Zib33

Active member
Nie ma cudownych preparatów. W pierwszym poście napisałeś "estetycznie mi to kompletnie wisi". Tej wersji sugeruję się trzymać zamiast poddawać się kolejnym zabiegom i szukać ideału na części ciała, która najmniej służy do oglądania.
 

Krystiankendroj

Active member
Nie ma cudownych preparatów. W pierwszym poście napisałeś "estetycznie mi to kompletnie wisi". Tej wersji sugeruję się trzymać zamiast poddawać się kolejnym zabiegom i szukać ideału na części ciała, która najmniej służy do oglądania.
No wisi , nie będę się tym przejmował że tak wygląda, ale cokolwiek jeżeli da się zrobić bezinwazyjnie na plus to wypróbuje, jest jak jest
Żadnemu zabiegowi już się nie poddam i tak , jedynie myślałem nad tym laserem ale niewiem jak to działa nawet
 

Podobne tematy

Do góry