• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Kilka pytan po

MKD

Active member
Lekarz zalecil jedynie wode z szarym mydlem do higieny rany pooperacyjnej do tego masc emofix przed kazda zmiana opatrunku.

Ogolnie zabieg mialem wczoraj - 27.11.2020 okolo godziny 16 juz bylo po wszystkim

Pierwszy opatrunek mam zmienic po 24h, oczywiscie tez juz jest prawie caly we krwi co mnie nie dziwi bo to pierwszy dzien dopiero.

Akutalnie po sikaniu oblewam okolice cewki octaniseptem, na poczatku troche szczypalo teraz juz mniej i ogolnie sikam normalnie prosto bo wczoraj to bylo roznie. Takie octanisept wystarczy po sikaniu?

Druga sprawa jest taka, ze bede dzisiaj zmieniac opatrunek i teraz czym zamoczyc ten obecny? woda z mydlem czy octanisept zeby zszedl? Do tego pozostaje temat umycia. Umyc od razu penisa czy sie wstrzymac np dp jutra? Tzn umyc... Myslalem zeby go tylko oblac woda z mydlem i gazikami delikatnie dotykac zeby osuszyc.

Trzecia sprawa to ta masc emofix, Nalozyc ja bezposrednio na penisa czy jak? Moze natrzec nia opatrunek i zawinac? Boje sie jeszcze tam cos wiecej grzebac bo to wszystko swieze jest.

Obrzezanie bylo calkowite
 

Podobne tematy

Do góry