• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

puścił szewek

stanlej

New member
Witam
18.11.2014 miałem robione całkowite obrzezanie.
Dziś jest 10 dzień po wszystko ładnie pięknie się zagoiło na przebiegu cięcia ładna blizna tylko w jednym miejscu dziś w nocy podczas wzwodu puścił szew...
nic nie boli, nic się nie sączy, wygląda nieciekawie, pryskam octaniseptem.

http://i.imgur.com/uLx0yfN.jpg

zostawić to jak jest ? lekarz widział mnie na kontroli 3 dni temu i było ok - nie kazał już nic robić.

dajcie znać
 

tehwin

New member
Też miałem rozwalony szew, tyle że u mnie nie było takiej dziury i nie było widać nic białego, tylko same czerwone miejsce. Mimo to poszedłem do lekarza i powiedział, że nic z tym nie będzie. Aktualnie jestem miesiąc po operacji i powoli to maleje, ale całkowicie się jeszcze nie zrosło.

Ale u Ciebie widać lekko otwartą, w dodatku białe w środku, więc moim zdaniem jest trochę gorzej. Na Twoim miejscu udałbym się albo do szpitala, albo do lekarza który Ci to robił.
 

Esham949

New member
Dokładnie tak jak mówi tehwin, ta biała rana może być problemem. Najlepiej udaj się jak najszybciej do lekarza, który wykonywał zabieg. U mnie też puścił szew, ale w późniejszej fazie gojenia rany i tego białego nie było. Krwi itp też nie było, ale rana piekła przy dotyku. Lekarz posmarował ją jakimś specyfikiem, piekło jak cholera, ale już po kilku godzinach zrobił się strup i było wszystko elegencko ;) Możesz to zostawić tak jak jest i się męczyć z tym baardzo długo i zostanie Ci brzydka blizna, albo możesz pójść do lekarza, który Ci to naprawi :)
 

stanlej

New member
Z lekarzem zobaczyc moge sie dopiero we wtorek, zobaczymy co sie bedzie dzialo przez weekend... poki co jest ok, nie boli nie piecze, nie ma obrzeku, nic sie nie sączy, delikatnie sie zasklepiła.
 

kuste

New member
Kolego mialem dokladnie tak samo jak ty nabawilem sie tego przez za wczesne testy nowego sprzetu:)). skonczylo sie dodatkowymi szwami, Idz koniecznie do lekarza. Pamietaj i samokontroli, nie szalej bo krzywde sobie zrobisz.
 

Podobne tematy

Do góry