• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przypadek takiego jednego buffalo

Stettin

Moderator
Członek Załogi
czy chodzi o coś takiego
?
To zwykła złuszczająca się skóra, bo Twój przyjaciel się przystosowuje i zmienia naskórek :)
http://meskiezdrowie.pl/moja-kolej-4338.html
 

Misiaty

New member
Ale jak masz możliwość to to zdrapujesz?

Ile trzeba czekać, żeby ten proces się skończył? Po tym czasie jak myślę, będzie to wyglądało estetycznie?
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Ja już 2 miesiące po rzuć okiem na ost. stronę, w miedzy czasie mnie o parę rzeczy pytali, tu http://meskiezdrowie.pl/moja-kolej-4338.html

na siłę tego nie zrywałem czy nie zdrapywałem, bo po co, chociaż nie powiem czasami przy kąpieli mnie wkurzało, ze sobie tak odstawało w wodzie, to zrywałem, ale nie na siłę, spokojnie, to naskórek sam odpadnie :)
 

buffalo

New member
4 tygodnie po zabiegu

Trochę się nie odzywałem, ale też kolejne dni są tylko drobnymi kroczkami, przełomy za mną. Krwawienie zniknęło, guz jest już minimalny, nadwrażliwość jest już tylko wrażliwością. Trochę wolniej się goi niż się spodziewałem, dziś pierwszy dzień bez opatrunku, ale jest dobrze!
 

Misiaty

New member
Ja jestem 16 dni po zabiegu, od kilku dni już nie nosze opatrunku, wszystkie świetnie mi się goi. Opatrunek zmieniałem codziennie, ale już po drugim dniu nie było śladu jakiejkolwiek krwi. Jedno mnie tylko trochę nie pokoi, na trzonie penisa (gdzieś po środku) wyczuwalne jest, że w tym miejscu jest trochę opuchnięty, grubszy i przede wszystkim twardszy. Też tak masz? To jeszcze się utrzymuje jakaś opuchlizna np. po znieczuleniu?
 

Jack Daniel's

New member
Zmartwiłeś mnie trochę, kolego... 4 tygodnie po zabiegu... mam nadzieję, że u mnie pójdzie nieco szybciej. Bo chyba jeszcze nie jest on w pełni używalny?
 

buffalo

New member
Poza seksem i basenem można wszystko. Niestety póki wszystkie szwy nie wyjdą trzeba czekać. Natomiast już biegam, na siłownię chodzę - namiastka normalności wróciła. Opóźnienie w gojeniu wynika z powrotu krwawienia, które z kolei pewnie sam sobie wywołałem za bardzo ciesząc się z czasu z moją panną :) Oszczędzaj się, a wszystko pójdzie szybko!
 

Jack Daniel's

New member
A to nie. Ja mam szwy nierozpuszczalne, zdejmowane 10 dni po zabiegu. Lepszy efekt estetyczny po wygojeniu, lepsze gojenie mimo wszystko.
Mi o seks właśnie chodzi. Za miesiąc jadę na tydzień pod namioty... tzw. wieczór kawalerski rozciągnięty na tydzień cały.
 

buffalo

New member
wizyta u doktorka po miesiącu

Wszystko zagojine jak należy, ostatnie szwy poszły. Zgodnie z zaleceniem nabyłem maści robię masaże. Za dnia sam, wieczorami z drobną pomocą ukochanej :) doktor zezwolił robić co chcę - seks i basen wróciły na tapetę. Wczoraj minęły dokładnie 4 tygodnie, czyli niecały miesiąc :)
 

Podobne tematy

Do góry