• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nietypowy przypadek

Opalonykurczak

Active member
Stulejka całkowita. Posiedź troche na tym forum, poczytaj o obrzezaniu(style, szycie itp itd) zebys obył tą postawową wiedzę. Nie idź do pierwszego lepszego "specjalisty" bo nie skończysz na jednym zabiegu. Nfz też nie polecam.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Stulejka i to bardzo. Na tym forum jeszcze takiej nie widziałem. Nie masz problemu z oddawaniem moczu, że zbiera się pod napletkiem?
 

toastt

Well-known member
@Marek8803 O cholera, tak ekstremalnego przypadku to jeszcze na forum nie widziałem - przynajmniej odkąd tu jestem. Nie patrz na kilometry, tylko odkładaj pieniądze i jedź do Tondla do Poznania albo innego magika polecanego na forum. Masz poważną stulejkę i być może jeszcze sklejony napletek z żołędzią. Tutaj nie ma co szukać pomocy u byle kogo, trzeba iść do kogoś, kto się w stulejkach "specjalizuje".
 

awatary

Member
@Marek8803 O cholera, tak ekstremalnego przypadku to jeszcze na forum nie widziałem - przynajmniej odkąd tu jestem. Nie patrz na kilometry, tylko odkładaj pieniądze i jedź do Tondla do Poznania albo innego magika polecanego na forum. Masz poważną stulejkę i być może jeszcze sklejony napletek z żołędzią. Tutaj nie ma co szukać pomocy u byle kogo, trzeba iść do kogoś, kto się w stulejkach "specjalizuje".
Siema. Ja miałem podobny przypadek, tylko że trochę większą dziurkę do sikania. Mam zrobioną plastyke napletka. I mam sklejony napletek z żołędzią ale to mi w ogóle nie przeszkadza. Później dodam zdjęcie, zobaczymy jak to ocenicie.
 

Podobne tematy

Do góry