Krótkie wędzidełko + ciasny pierścień? (nietypowy problem)

lampak

New member
Opis mojej sytacji. W stanie spoczynku ściągnięcie napletka nie jest większym problemem. Problem pojawia się oczywiście w stanie erekcji. Wydaję mi się, że mam:
1) ekstremalnie krótkie węzidełko
2) oraz ciasny pierścień.

Co ciekawe te dwie wady w jakimś sposób się... neutralizują?:confused: Chodzi o to, że mimo bardzo krótkiego wędzidełka nie odczuwam żeby było ono mocno ciągnięte w dół, ponieważ zsuwanie skóry wzdłuż trzonu uniemożliwione jest przez ciasny pierścień.

W efekcie tego w czasie erekcji napletek schodzi poza żołądź, lecz nie rozprostowuje się na trzonie tylko zostaje w rowku zażołędnym. Napletek w czasie erekcji schodzi względnie łatwo (lecz niestety nie powiedziałbym, że bardzo łatwo). Po zsunięciu napletek próbuje wrócić na żołądź. Odczuwalne jest też pewne uczucie "napięcia". Tak jak napisałem wcześniej, wędzidełko samo w sobie nie wydaje się być specjalnie ciągnięte w dół więc skłaniam się ku opcji, że spowodowane jest to przez ciasny pierścień.

Wiem, że pierwsze pytanie jakie się pojawia to "A przeszkadza panu to w czymś?". Krótka odpowiedź: kiedyś nie przaszkadzało, ale dzisiaj przeszkadza.
Dłuższe wyjaśnienie (można pominąć): kiedyś miałem długoletnią parterkę, która brała tabletki i nie używaliśmy prezerwatyw. Co to ma do rzeczy można zapytać? Z mojego doświadczenia jeśli używam sporo lubrykantu i mam 5 minut czasu kiedy mogę lekko rozmasować/rozciągnąć skórę wtedy faktycznie problem jest marginalny (co jest jednocześnie wyjaśnieniem dlaczego nic z tym problemem nie robiłem przez wiele lat:().

Na ten moment jednak nie jestem w długoletnim związku. Jedyną opcją jest używanie prezerwatywy. Użycie sporej ilości lubrykatu, który jest mi potrzebny do rozmasowania skóry, aby schodziła ona dosyć komfortowo poza żołądź, powoduje zsuwanie się prezerwatywy. W dodatku jeśli etap rozmasowywania trwa się za długo możliwe jest pojawienie się prejakulatu. W jaki sposób założyć wtedy prezerwatywe? Iść myć szybko ręce przed założeniem? Prosić partnerke o zrobienie tego? Tłumaczyć się przy tym? Może wydawać się to śmieszne, ale pojawia się z tego powodu jakaś bariera psychologiczna, wynikająca ze świadomości, że osoba, z którą uprawiam seks będzie oczekiwała ode mnie założenia prezerwatywy w sposób bezproblemowy.


Zdjęcia:
https://imgur.com/lJ9jZDJ -erekcja, naturalne ułożenie napletka,
https://imgur.com/7MsG2EX- erekcja, ściągnięcie napletka,
https://imgur.com/MEuVnMZ- erekcja, widok z boku,
https://imgur.com/QMqCrbh- widok od strony wędzidełka 1
https://imgur.com/w9nvue1- erekcja, widok od strony wędzidełka 2

Moje pytania są następujące:
1) Czy jedyną opcją w moim przypadku jest usunięcie wędzidełka? (domyślam się, że z powodu krótkiej długości wydłużenie nie wchodzi w grę?)
2) Czy istnieje zabieg, który rozwiązuje problem ciasnego pierścienia?

W dodatku trafiły mi się jeszcze grudki perliste, no cóż taka uroda. Wiem, że niektorzy usuwają ze względów estetycznych, ale nie wiem czy jest sens coś z tym robić. To jest akurat najmniejszy problem.:rolleyes:

Byłoby bardzo przydatne dla mnie gdyby odezwał się ktoś kto miał prawie identyczną przypadłość i powiedział jak zostało to rozwiązane.
Byłbym też ogromnie wdzięczny za odpowiedź na te 2 pytania na górze.
 

Trolo

Active member
Kolego ja bym zrobił plastykę wędzidełka i sprawdził jak będzie. Moim zdaniem tylko to Ci przeszkadza.
Grudki perliste owszem tylko estetyka raczej się ich nie usuwa.
Co do pierścienia to musisz znaleźć dobrego urologa który zrobi Ci plastykę zostawiając resztę napletka.
Ale ja w Twoim przypadku rozpocząłbym od wizyty u lekarza i pokazania mu zdjęć we wzwodzie i rozmowa co on na to czy na początek tylko wędzidełko czy razem z plastyką.
 

pqrstw

New member
Wydłużenie wędzidełka zawsze wchodzi w grę, wcale nie trzeba usuwać, zależy od lekarza czy chce się tego podjąć. Lepiej znajdź takiego który będzie chciał
 

Michu92

New member
Podrecznikowy przykład krotkiego wedziedełka i ciasnego napletka. Idz do lekarza wiem ze nie jest to łatwe wywalenie sprzetu przed obca osobą ale ja mam to juz za sobą i wiem ze warto. W koncu po ostrych igraszkach z dziewczyna mój penis jest gotowy do dalszego działania. Przed wydłuzaniem wedzidełka konczyło sie to kontuzją spowodawana bliznami.
 
Do góry