• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przydługi napletek

kubaxoxo

New member
Cześć! Jestem tu nowy, pochodzę z grupy na fb Męskie Sprawy. Mam 27 lat. Borykam się z przydługim napletkiem oraz krótkim wędzidełkiem. Do tego przy podnieceniu mój penis mocno się ślini. Czy to normalne? Czy można temu jakoś zaradzić? I co sądzicie o moim napletku? W razie czego mogę zrobić/dodać więcej zdjęć, aby lepiej przedstawić problem. Proszę o odpowiedzi. 🙂
 

pitaq

Member
Czuć przydługi, jak w niczym nie przeszkadza to bym nie robił nic z tym, lepszy taki niż jakbyś miał za ciasny czy coś a co do tego drugiego to wydziela się preejakulat czyli naturalne nawilżenie penisa w czasie wzwodu i podniecenia, bez tego byś na sucho leciał
 

kubaxoxo

New member
Ciut za długi, a preejakulat mi mega przeszkadza. Podczas niewielkiego i niepożądanego podniecenia, od razu mi się ślini. Gacie od środka brudne

:censored:
 

Zib33

Active member
To indywidualne i nic na to nie poradzisz, chociaż na wszelki wypadek możesz skonsultować z urologiem - może jakaś przewlekła infekcja powoduje taką intensywną produkcję śluzu.

Długi napletek - jeśli nie ma stulejki itp. co najwyżej utrudni stosowanie prezerwatywy (trzeba zostawiać sporo luzu). Ja bym nie ciął dla samej estetyki, chyba ze planujesz karierę "aktorską" :)
 

kubaxoxo

New member
Hej, aktualizacja!
Spotkałem się z urologiem, swoją drogą było to dość wstydliwe i krępujące doświadczenie. Jestem na 100% przekonany do zabiegu obrzezania, prywatnie. Będę pisał postępy swojego zabiegu. Trzymajcie kciuki 😌
 

Wah

Member
Daj znać co powiedział urolog. Wydaję mi się, że mam jeszcze dłuższy napletek niż Ty a urolog wręcz mnie uspokoił, że wszystko jest OK.
 

Podobne tematy

Do góry