• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przemyślenia dot. estetyki (?) penisa

meltaniel558

New member
Cześć,
Dla kontekstu - lekarz POZ uznał, że z moim penisem jest wszystko w porządku. Dał mi ew. skierowanie do urologa na NFZ, jakbym chciał jeszcze się upewnić. Jednak po czasie namysłu postanowiłem się zastanowić - skoro jest wszystko ok - to czy coś robić? Jakbym chciał coś robić jednak, to może ze względu na szybszy termin i bardziej życzliwych lekarzy - pójść prywatnie i na raty 0%?
  1. Odczuwam przy naciągnięciu maks. w dół napletka, w stanie erekcji lekki dyskomfort, ale czy to jest konieczne do plastyki wędzidełka? Jeśli nie, to czy plastyka wędzidełka może być robiona ze względów estetycznych?
  2. Jest jeszcze opcja obrzezania częściowego, ale ją odstawiam na daleki i drugi plan, gdyż obawiam się utraty wrażliwości jak i napletka. Jak mniemam - właśnie obie te rzeczy traci się przy takim zabiegu?
  3. Czy przy plastyce wędzidełka - wygląda ono po okresie rekonwalescencji tak samo jak wcześniej, tj. naturalnie? Czy są jakieś blizny, odstająca skóra etc.?
Pytam się o to dlatego, że w pewnym stopniu, po pierwszej i/lub drugiej opcji, czułbym się lepiej i bardziej ok ze swoim penisem. Całkowicie zniknięcie dyskomfortu czy ,,lepszy wygląd" penisa, który rekompensowałby wiele plamek fordyce'a na napletku byłby dla mnie w porządku, ciężko mi stwierdzić jakby to wyszło na dłuższą metę.
Fest źle się czuję z tymi plamkami Fordyce'a na napletku.
Inna rzecz - raz z kimś miałem seks oralny, jak ta osoba mi za bardzo naciągnęła w dół przy mocnej erekcji to trochę mnie bolało...
Jestem skonfundowany - wstawiałem tu zdjęcia i było ok, lekarz POZ też mówił, że jest ok...
 

toastt

Well-known member
Skoro lekarz rodzinny stwierdził, że z Twoim penisem jest wszystko w porządku, to może nie ma potrzeby drążyć tematu? Nie jestem lekarzem i nie jestem biegły w arkanach medycyny plastycznej ale uważam, że wspomniane plamy na pewno da się w jakiś sposób skorygować/usunąć. W tej sprawie może warto byłoby się wybrać do lekarza medycyny estetycznej. Nie kombinuj ze sprzętem bez potrzeby. Jak wygląda wędzidełko po wydłużeniu go możesz zobaczyć na zdjęciach na forum.
 

nope

Well-known member
Skoro mówisz , że możesz miec problem jedynie z wędzidełkiem to jakbyś myślał o zabiegu to zrób tylko zabieg wedzidelka. Nic ci więcej nie jest potrzebne skoro lekarz mowi ze jest ok. Jezeli sie zdecydujesz to tylko u dobrego lekarza!
 

Podobne tematy

Do góry