• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pare pytań dot. Obrzezania i urologów w śląsku.

Blablabla99

New member
Witam.
bez zbednego przeciagania - mam 20 lat.Moj problem polega na tym, ze w stanie erekcji sa problemy z naciagnieciem napletka pod zoladz (w trakcie spoczynku bez problemu schodzi). Dodatkowo mam krotkie wedzidelko, ale to chyba idzie ze soba w parze. Bylem juz u okolo 5 roznych urologow i kazdy mowil cos innego - jeden ze trzeba obrzezac, drugi, ze bez problemu wystarczy plastyka napletka (byc moze nazywa sie to inaczej,wypadlo mi z glowy). Mocno mysle co wybrac i bardziej kieruje sie w strone obrzezania, patrzac na to, ze wielu osobomowa plastyka nie pomaga z problemem. I teraz pojawia sie glowne pytanie - calkowite czy czesciowe? Kompletnie nie potrafie podjac decyzji. O obrzezaniu slyszalem sporo dobrego, ale jednak chyba chcialbym zostawic sobie troche napletka. Kolejne pytanie dotyczy okresu rekonwalescencji. Na poczatku grudnia mam miec wykonana operacje obustronnych zylakow powrozka nasiennego. Czy jezeli bym zdazyl znalezc klinike w ktorej beda mnie operowac to miesiac na dojscie do siebie wystarczy? No i dochodzac do pytania z tematu - ma ktos poleconych urologow na terenie slaska (preferowalbym okolice katowic)?
 

mati12

Well-known member
Cześć mogę polecić dobrego utologa przyjmuje Wodzisław Śląski lub Rydultow i Racibórz nawet dzisiaj byłem u niego na wizycie przy okazji innego problemu ja jestem bardzo zadowolony zabieg miałem przeszło 2 lata temu
 

Podobne tematy

Do góry