• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

31 dni po zabiegu, pare pytań

karol123456

New member
Witam 32 dni temu miejsc mial zabieg usuniecia stulejki + krotkie wiazadaelko.
Niestety do lekarza mam troche drogi, a konsultuje sie tylko stacjonarnie dlatego odpowiedz moze znajde tutaj.
Wszystko prawie zagojone pozostał tylko strup na wiązadełku. Pytanie mam odnosnie szwów rzekomo sa wchanialne ale z tego co widze wypadł moze 1-2 szwy. Ile czasu sie wchłaniają albo po ilu wypadają. Jeden z szwów wlasnie przy wiązadełku jako jedyny jest twardy i cholernie boli w dotyku. Uczucie kłucia.
Drugie pytanie jest odnosnie mrowienia na koncu penisa. Mrowienie występuje w stanie erekcji, czekalem miesiac zeby przetestowac ale nie wiem czy to jeszcze nie za wczesnie z racji tego mrowienia w ujściu penisa. Czy to normlane po zabiegu? Czy uczucie ustąpi? Moze wlasnie ten twardy szew napiera na jakis nerw? Czy warto przejechac sie na konsultacje ?
 

abcd03

New member
Przede wszystkim trzeba ściągać szwy, 32 dni to zbyt długo, te niby rozpuszczalne to i tak często mają problem z rozpuszczeniem więc trzeba je wyciągać, normalne zalecane są aby były 2-3 tygodnie, miesiąc to zbyt długo i ostatni gwizdek żeby się nie wrosły albo nie porobiły takie brzydkie ząbki, z tym uczuciem mrowienia miałem podobnie, w szczególności podczasz tych moich pierwszych prób po operacji, z czasem przeszło
 

Podobne tematy

Do góry