• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Prośba o ocenę 4 miesiące po,styl high loose?

alan12

New member
Szczerze sie nie znam ale jesli mozesz ruszac napletkiem w zwodzie to tak…
Dobrze to wyglada, moge zapytac gdzie robiłeś i jakim sposobem?
Ide dizsiaj do urologa, nie mam stulejki a zwężenie napletka i jestem ciekawy czy musze miec operacje…
 

olekf646

Active member
Absolutnie nie, rozciągałem to miejsce i co jakiś czas to robię, do tego smaruje tym masłem shea, jak nie zapomnę
 

olekf646

Active member
Dokładnie,high and loose,polecam każdemu taki styl,jeśli mogą mieć,bo jednak jakbym miał za każdym razem smarować oliwką żeby zwalić albo żeby kobieta mi zwaliła to bym był mowiąc brzydko,wkurwiony,no i żołądz aż tak się nie suszy i nie traci czucia,ten wewnętrzny napletek jest mocno erogenny u mnie i jakbym go miał mieć mniej to tak smutno,ale wiadomo że jak sięma stulejkę mocną to czasem nie idzie zostawić więcej,polecam tego Pana,jacule drabinę,bo jest bardzo w porządku człowiekiem,przez ponad godzinę z nim gadałem jak mi to robił i zawsze był jak miałem póżniej pytania,a było ciężko
 
Przy obrzezaniu Tight też można ruszać skórą, nawet podczas erekcji dosięgnąć żołędzi Oczywiście w spoczynku nie nachodzi. Dla mnie dopóki żołądź nie jest stale odkryta to nie jest obrzezanie😀
 
  • Like
Reactions: AGv

lukasz1912

New member
Dzięki za udostępnienie zdjęć. Dr Drabina to fachowiec. Czy u niego jest możliwość wyboru stylu obrzezania? I czy było to ustalanie bezpośrednio przed zabiegiem.
Ja osobiście chciałbym uzyskać styl High&Tight - u dobrego fachowca jakim jest Dr.Drabina.
Unikam staplera bo widzę że przy tej metodzie to wychodzi co wychodzi po zabiegu- u każdego wygląda to inaczej.,
 

olekf646

Active member
Powiem ci że ja też chciałem high and tight,i w sumie mam tight przy wzwodzie, ale jednak mogę poruszać skórą i nie muszę używać oliwki, przed zabiegiem byłem tak zestresowany że nie powiedziałem nawet o tym że chcę mieć to tight, ogólnie z nim o stylach nie pogadasz z tego co ktoś tu pisał, ale jakbyś mu powiedział że chcesz mieć ciasno i żeby żołądz była odkryta nawet w spoczynku,to by ci tak zrobił jeśli by się dało,ale ja się cieszę że mam lużniej bo zakrywa mi częściowo żołądź i więcej jest napletka wewnętrznego
 

Podobne tematy

Do góry