• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

prawie miesiąc po zabiegu - prośba o ocenę i parę pytań

filoo

New member
Zacznę może od tego, że łącznie miałem dwa zabiegi - pierwszym było wydłużenie wędzidełka, z moim szczęściem oczywiście nie mógł być to jedyny zabieg bo pojawił się pierścień który uciskał mi na interes z którym też trzeba było coś zrobić. Takim właśnie sposobem wylądowałem na stole po raz drugi, tym razem w celu częściowego obrzezania. (tak wiem, można było go opierdzielić na 'chłopaków z brazzers', ale psychicznie nie dał bym rady z odsłoniętym żołędziem, teraz mi trochę wystaje jak wysuwająca się płytka cd z papierowej koperty i to już wystarcza, żeby mnie szlak jasny trafiał od pocierania.)

Na wypadek jak by ktoś to czytał w przyszłości i miał podobną przypadłość, to nie ma się co bać, boli zdecydowanie mniej jak np. przejechanie sobie po nodze szczotką drucianą na szlifierce :sneaky:.

Sam początek bez ruszania jeszcze czegokolwiek

Pierwszy zabieg (wydłużenie wędzidełka)

Wędzidełko po zagojeniu

Pierścień :confused:

Małe story dotyczące samego zabiegu obrzezania - bolały tylko dwa pierwsze nakłucia ze znieczuleniem, przed zabiegiem dostałem tabletkę (13:00) po której po samym zabiegu czułem się jak bym obalił na raz pół butelki Jacka Danielsa, chodziłem jak Jack Sparrow po pokładzie czarnej perły, a po samym powrocie do domu i po tym jak usiadłem na łóżku urwał mi się film i obudziłem się dopiero następnego dnia rano, dwa razy dziennie zmieniałem opatrunek, smarowałem przez tydzień oxycortem podczas zmian opatrunku i brałem również przez tydzień amotaks.

5 dni po zabiegu

Część dalsza w kolejnym poście bo widzę jest limit 5 mediów na post.
 

filoo

New member
10 dni po zabiegu

24 dni po zabiegu po usunięciu szwów

29 dni po zabiegu - zdjęcia z dzisiaj

Dodam, że w 25 dniu rano dostałem 'mega erekcji o poranku' po czym opuchł mi maszt, stąd bardziej luźna skóra wewnętrznego napletka pomiędzy 24 a 29 dni

Czy mógł bym poprosić o ocenę aktualnego stanu po zabiegu?

I teraz przejdźmy do pytań:

czy te 'jasne' punkty po zasklepieniu miejsc po szwach pozostaną jasne?
jaki jest to styl obrzezania? wnioskuję L&L, od lekarza dostałem tylko info że jest 'częściowe' i że 'napletek zasłoni mi żołądź'
aktualnie miejsce z szwem tworzy mi nowy pierścień który pozwala na odprowadzenie napletka tylko poniżej żołędzia podczas wzwodu - czy to normalne?
podczas spoczynku wewnętrzny napletek ma tendencje chować się 'pod' zewnętrzny z racji większej jego plastyczności - jest szansa że będą się normalnie zsuwać razem? irytujące jest jak trzeba go wyciągać spod zewnętrznego do chociaż by smarowania maścią
czy jest to dobry moment, żeby zacząć stosować maść silikonową?
w jaki sposób mam 'masować' bliznę? czy wystarczy odprowadzanie napletka z żołędzia czy trzeba jeszcze odstawić jakąś akrobatykę?
jak długo blizna będzie taka twarda jak obecnie, i czy jest jakiś środek żeby ją wspomóc w rozruszaniu?
rozumiem, że widoczna na zdjęciach przerwa pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym napletkiem się zasklepi?

dodam że aktualnie używam maści ranisilver rano i help4skin na noc

Wiem że część pytań może wydać się (na przykład) głupia, ale nie miałem do czynienia jeszcze z tym zabiegiem, a szukałem odpowiedzi na część z tych pytań ale niestety ludki powywalały zdjęcia z tematów i ciężko było ocenić na zasadzie porównania.
 

Podobne tematy

Do góry