• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

nothin

New member
Cześć,
ostatnio przydarzyła mi się niemiła sytuacja. Poznałem koleżankę, z którą wylądowaliśmy w łóżku - długa gra wstępna, palce, język itp itd, lecz gdy miałem nałożyć prezerwatywę, to w całym szale nie mogłem znaleźć opakowania, a gdy się to udało, to już nie byłem tak sztywny i nie dało się jej założyć, co mnie dodatkowo zestresowało. Później, im bardziej chciałem, tym bardziej nic z tego nie wychodziło. Odczekanie dłuższy czas nie pomogło. Nawet na następny dzień rano chciałem się zrehabilitować i i tak nic z tego nie wyszło. Muszę zaznaczyć, że był to mój pierwszy raz...

Czy myślicie, że to jakiś problem związany ze stresem, niepewnością i ogólnie rzeczy związane z psychiką (m.in. też zawsze się bałem, że skończę za szybko i to też miałem cały czas w głowie), czy może to jakieś kwestie zdrowotne?

Przy masturbacji nigdy nie miałem żadnego problemu - robię to bez ściągania całego napletka z żołędzia, a w zasadzie to właśnie napletkiem ruszam po całym żołędziu bo jest to dla mnie przyjemniejsze. Oczywiście "trenowałem" ubieranie gumki i bez problemu ją nakładałem.

Żebyśmy się zrozumieli - nie jest to też jakiś problem z dziewczyną, w sensie, że mnie jakoś nie bardzo podniecała czy coś w tym stylu. Wszystko było super, a gdy byliśmy jeszcze w ubraniach (jak i bez, w trakcie początkowych zabaw) to cały czas byłem mocno sztywny. Mam 21 lat.

Dodatkowe pytanie: Już się zacząłem poważnie zastanawiać nad kupieniem viagry na następny raz. Czy to bardzo zły pomysł?
 

amenek5

Active member
A moim zdaniem stres . I tyle, to był główny powód. Pamiętaj swój pierwszy raz , miałem bardzo podobną sytuacje. Ale z kolejnym razem było juz lepiej. Moim zdaniem za mocno się zestresowałeś. Spróbuj na początku zabawy typu oral itp Myśle ze takie coś może pomoc
 

Trolo

Well-known member
Nie no jak chłopakowi który ma 21 lat proponować tabsy na potencję. Psychika zadziałała i niestety penis spadł. Dobierasz sobie do głowy i zbytnio się tym przejmujesz. Moim zdaniem lepiej to wyjdzie Ci z osobą którą będziesz kochał i zrobisz to na spokojnie niż z kimś na szybko.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry