Problem ze sztywnością przy prezerwatywie

nothin

New member
Cześć,
ostatnio przydarzyła mi się niemiła sytuacja. Poznałem koleżankę, z którą wylądowaliśmy w łóżku - długa gra wstępna, palce, język itp itd, lecz gdy miałem nałożyć prezerwatywę, to w całym szale nie mogłem znaleźć opakowania, a gdy się to udało, to już nie byłem tak sztywny i nie dało się jej założyć, co mnie dodatkowo zestresowało. Później, im bardziej chciałem, tym bardziej nic z tego nie wychodziło. Odczekanie dłuższy czas nie pomogło. Nawet na następny dzień rano chciałem się zrehabilitować i i tak nic z tego nie wyszło. Muszę zaznaczyć, że był to mój pierwszy raz...

Czy myślicie, że to jakiś problem związany ze stresem, niepewnością i ogólnie rzeczy związane z psychiką (m.in. też zawsze się bałem, że skończę za szybko i to też miałem cały czas w głowie), czy może to jakieś kwestie zdrowotne?

Przy masturbacji nigdy nie miałem żadnego problemu - robię to bez ściągania całego napletka z żołędzia, a w zasadzie to właśnie napletkiem ruszam po całym żołędziu bo jest to dla mnie przyjemniejsze. Oczywiście "trenowałem" ubieranie gumki i bez problemu ją nakładałem.

Żebyśmy się zrozumieli - nie jest to też jakiś problem z dziewczyną, w sensie, że mnie jakoś nie bardzo podniecała czy coś w tym stylu. Wszystko było super, a gdy byliśmy jeszcze w ubraniach (jak i bez, w trakcie początkowych zabaw) to cały czas byłem mocno sztywny. Mam 21 lat.

Dodatkowe pytanie: Już się zacząłem poważnie zastanawiać nad kupieniem viagry na następny raz. Czy to bardzo zły pomysł?

amenek5

Member
A moim zdaniem stres . I tyle, to był główny powód. Pamiętaj swój pierwszy raz , miałem bardzo podobną sytuacje. Ale z kolejnym razem było juz lepiej. Moim zdaniem za mocno się zestresowałeś. Spróbuj na początku zabawy typu oral itp Myśle ze takie coś może pomoc

Trolo

Active member
Nie no jak chłopakowi który ma 21 lat proponować tabsy na potencję. Psychika zadziałała i niestety penis spadł. Dobierasz sobie do głowy i zbytnio się tym przejmujesz. Moim zdaniem lepiej to wyjdzie Ci z osobą którą będziesz kochał i zrobisz to na spokojnie niż z kimś na szybko.