• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z wędzidełkiem ?

mirek_00

New member
Witam panów.
Mam już swoje latka i posiadam małą niedoskonałość naszego męskiego skarbu. Wiemy o tym doskonale że jest dla nas bardzo ważny, i chcemy dla niego jak najlepiej.

Moja niedoskonałość jakoś mocno mi nie przeszkadza, i jak to trochę poczytałem, kłupoty ludzie piszą że nie można uprawiać seksu czy tym podobne.

Mam żonę oraz piękną córeczkę, i moja niedoskonałość nie przeszkodziła mi spłodzić największy skarb na świecie.
Z żoną seks jest cudowny, próbujemy wszystkiego, żona doskonale wie ze musimy uważać, bo ją kiedyś poinformowałem.

Lecz Panowie, nie mam z tego powodu kompleksów, lecz czasami, podczas uniesienia żony oraz mojego, odczuwam ból, lecz nie zwracam uwagi na niego.

Ale wiadomo strach jest zawsze że można naderwać.
Z tego co poczytałem nie mam stulejki, lecz problem z węzidełkiem.
Chce to naprawić ;]
Lecz jako SOLDIER wstydzę się iść do lekarza (faceta) to takiego małe męskie dla mnie :/

Możecie podpowiedzieć czy da się z tym coś da zrobić, dać jakieś namiary na dobrego lekarza w SZCZECINIE.

Zdjęcia:
(lepszej jakości dam jak wrócę z Poligonu)

 

Alex

New member
Na stronie głównej masz spis gabinetów. Wkleję Tobie te gabinety tutaj.
Niestety nie mogę Ci polecić konkretnego lekarza ponieważ nie jestem ze Szczecina. Pozdrawiam

Na forum masz jeszcze topic Lekarze, tam masz kilka wątków osób, które robiły zabieg w Szczecinie. Ludki chwalą sobie dr Świtałę ze Szczecina.

Będę tak dobry i podam Ci link do jego stronki:
http://www.urolog.ifg.pl/

SZCZECIN
Zakład Opieki Zdrowotnej
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie
ul.Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Medicus - Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów
ul.Plac Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin
tel. (0-91) 433-35-68, od 7.30 (rejestracja)
dr. Jarosław Szołomicki
http://www.medicus.szczecin.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
70-111 Szczecin
tel. (0-91) 482-24-21

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
Oddział Urologii XII U
Ordynator Oddziału: dr n. med Jerzy Świtała
ul. Arkońska 4
71-455 Szczecin
tel. (0-91) 454-14-98, tel. centrala (0-91) 454-10-07 wew. Gabinet Lek. 463, Ordynator 239
 

Podobne tematy

Do góry