Problem z wędzidełkiem. Nadaje się do reperacji?

ajpi

New member
Witam serdecznie wszystkich tu obecnych.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad moim penisem, a dokładniej z wędzidełkiem. Mam problem z wczesnym wytryskiem i w internecie wyczytałem, że przyczyną szybkiego wytrysku może być zbyt krótkie wędzidełko. Moje przypuszczenia są słuszne? O wędzidełku zastanawiałem się już od dawna, ale bagatelizowałem sprawę. Teraz gdy dokucza mi szybszy wytrysk, postanowiłem przyjrzeć się sprawie bliżej. Mam 25 lat. Sądząc po przeczytanych postach na tym forum, wnioskuje, że im szybciej zostanie wykonany zabieg tym lepiej. Czy mój wiek może nieść za sobą jakieś konsekwencje? W moim wieku można wykonywać takie zabiegi? Proszę Was o odpowiedzi i rady co robić bo czuje, że coś się dzieje.

Wstawiam zdjęcia mojego przyjaciela:

Pozdrawiam i czekam na Wasze posty.
 

tymek

New member
Wiek nie ma nic wspólnego. Jedni idą jak mają 13 lat inni jak 28. Zero znaczenia. Im wczesniej tym lepiej, po co się męczyć z problemem.
 

jarek89

Moderator
Za krótkie wędzidełko przyczynia się do przedwczesnego wytrysku. Do leczenia nie ma wskazań wiekowych. Im szybciej zrobisz zabieg, tym szybciej pozbędziesz się tego problemu.
Najpierw musisz iść do urologa.
 

beatbox

New member
Przecież to nie prawda. Za krótkie wędzidełko uniemożliwia stosunek nie dlatego że powoduje wczesny wytrysk a wręcz przeciwnie. Stosunek staje się tak bolesny, że wytrysku nie ma wcale. Jeśli zaś chodzi o przedwczeny wytrysk to moze pomyliłeś dwie sprawy. Wędzidełko jest jednym z bardziej unerwionych miejsc na członku i jego usunięcie może spowodować wydłużenie czasu stosunku. Natomiast nie ma to nic wspolnego z krótkim wędzidełkiem. Skoro podczas seksu nie odczuwasz bólu to znaczy ze wędzidełko jest takie jak powinno.
 
Podobne tematy

Do góry