• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z opuchlizną

Kamil256

New member
Witam,
jestem po zabiegu obrzezania, usunięto mi cały napletek. Wygląda to tak, że cały żołądź jest odkryty. Przy wypisywaniu ze szpitala, lekarz powiedział, że muszę zawijać to co zostało z napletka do góry, tak aby zakrywał kawałek żołędzia po to, aby nie był opuchnięty. Minęło już prawie 3 miesiące a ten problem jest ciągle, gdy mam zawiniętego to jest wszystko ok, ale nie moge ciągle tego pilnować i często się odwija, gdy jest tak odwinięty ~6h, to puchnie w okolicy zszycia ale tylko od strony wewnętrznej, gdy znowu go zawinę, to po ~2h znowu jest ok. Nie wiem w czym problem, ale nie podoba mi się to, czy to jest normalne, czy będę musiał go tak zawijać całe życie? Proszę o radę.
 

Pan_Ahmed

New member
Skoro napletek jest w stanie swobodnie zakryć kawałek żołędzia, to nie masz obrzezania całkowitego, lecz częściowe.
Przy całkowitym obrzezaniu nawet w zwisie żołądź jest cały odsłonięty, a skóra jest tylko lekko ruchoma, jednak brak jest możliwości nawet częściowego zakrycia nią żołędzia, no chyba, że przez chwilę podczas naprawdę ostrej masturbacji i z użyciem siły. :D

Jeśli naprawdę masz całkowite i siłą zwijasz to co zostało z napletka i robisz tak aby się to trzymało naciągnięte przez przewlekły okres czasu, to robisz sobie zwyczajną krzywdę bo nadwyrężasz ranę. Nic dziwnego, że 3 miechy i nadal masz problem.
Przestań to robić, przemywaj letnią wodą z antybakteryjnym mydłem, używaj też Rivanolu i rumianku, daj penisowi swobodę, nie słuchaj "rad" lekarza bo jeszcze nigdy nie słyszałem, aby po całkowitym obrzezaniu ktoś próbował naciągać sobie skórę na żołądź.
Albo lekarz nie wiedział co mówi, albo Ty go źle zrozumiałeś. :wink:
Pozdro!
 

Simsonek

New member
Wtam jestep ponad 3 tygodnie po zabiegu plastyki napletka mialem ogromna ouchlizne teraz troche zeszla ale nadal uniemzliwia calkowite odsloniecie zoledzia , szwy tak samo sie nie rozpuszczaja na poczatku wypadlo ze 2 lub 3 szwy , problem jest taki ze szwy zakrywa ta opuchlizna . Lekarz przy wypisie przypisal mi jedynie tabletki na przeczyszczenie ukladu moczowego nawet nie powiedzial mi czy mam cwiczyc napletek.Najgorsze jest to ze od 4 dni dopiero wrocilem do szkoly przez te 3 tygodnie nie moglem normalnie chodzic tragedia a dzis budze sie a opuchlizna z gory przesunela sie na lewa strone nie wiem czy to znak ze wszystko powoli sie naprawia za 2 dni lece do lekarza bo zaczynam sie bac i do tego w tym roku matura.Na zabieg zdecydowalem sie impulsywnie udalem sie do lekarza poniewaz mialem problem z oddawaniem moczu i zaczerwieniona cewke moczowa a lekarz powiedzial ze konieczna bedzie operacja i do tego odbedzie sie za 3 dni , gdybym wiedzial ze wylaczy mnie z zycia na 3 tygodnie to bym zrezygnowal i zaczekal do wakacji.Zaczynam tracic nadzieje ze to kiedykolwiek bedzie wygladac jak powinno :cry:
 

Podobne tematy

Do góry