• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z czuciem

Grosso17

New member
Witam, wybaczcie odrazu jakbym niejasno opisał mój problem albo naruszył regulamin ale potrzebuje pomocy. otóż minął już prawie rok odkąd zostałem obrzezany całkowicie a po tym czasie seks jakby to powiedzieć nie sprawia mi przyjemności takiej jaka powinna być mojego żołędzia wgl nie czuje a sam dotyk go sprawia mi czasami przeszywający ból. Mało tego gdy wchodzę. Wpartnerke nie czuje że w nie jestem to jest przerażające poprostu .... Jak robi mi laske to w sumie gdy tylko złapie za szyję to czuję jakąś przyjemność ale na zloledziu nic tylko jakieś gilgotanie a gdy w niej jestem też to mięknie w środku też tak bywa ...myślę że to nie takie powinny być odczucia mam26 lat, aktywny sportowo zadnych "tesci "czy czegoś takiego nie brałem nie wiem już co mam robić jestem załamany ta sytuacja 😔dodatkowo żołądź jest taka sucha że masakra Najlepiej to wiadomo zadzwonił bym do urologa ale jak mam 2 paki położyć na stół żeby on mi mówił że to przez białko od siłowni to wolę gdzieś indziej poszukać pomocy albo jakieś porady.
 
Tak na juz to pogadaj z partnerka
Jakas sexy bielizna szpilki co tam cie kreci, do tego porzadna gra wstepna
Plus zrob se post 2,3 tygodnie
Zobaczysz ze bedzie git, duzo siedzi w glkwie jak myslisz non stop ze nie czujesz ze cos sie stalo podczas zabiegi to w glkwie robi sie blokada i jest jak jest
A jak to nie pomkze no to do sexsuologa bo urolog to raczej nic nie pomoze
Pozdro
 

NapletonBonaparte

Active member
@Stulejarz95 Teraz widzę jakie to cięcie.

@Grosso17 Jeśli wysuszyło Ci skórę nawet na jajkach, to coś tu jest nie tak. Przecież dla skóry na mosznie nie ma różnicy, czy jesteś obrzezany czy nie. Także chyba jednak musisz udać się do urologa. Może jakaś bakteria, może coś złapałeś. Tak czy inaczej, kup jeszcze te masło shea. Będziesz miał do smarowania grzyba w przyszłości
 

Grosso17

New member
Wysuszenie mama już z głowy od lekarza dostałem lek a ogólnie to miałem to przez to że za dużo żelu intymnego nakładałem który mi szkodził
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry