• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem - szukam pomocy

Smutna

Member
@Smutna - mnie też kochała kobieta i ja też kochałem kobietę :) Ważne, żeby kochać się równocześnie/wzajemnie...
No przecież kochamy się 😅 równocześnie i wzajemnie. Nie mogłabym przecież odejść z powodu braku stosunków „dopochwowych”- nie wyobrażam sobie tego. 😉

Czy prawdą może być to co zalecił seksuolog - jak najczęściej próbować - na zasadzie apetyt rośnie w miarę jedzenia? Może nie powinnam odpuszczać, wspomagać go teraz sildenafil (działa na niego) i po prostu „rozkręcić” żeby utrzymać pewien trend?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Już się tak nie zarzekaj. Ludzie muszą się zgrać w każdym aspekcie. Jak się nie dostaje tego czego się chce to w końcu szuka się tego gdzie indziej.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A masz zamiar się poświęcać i tłumić swoją seksualnosc? A co jak minie kolejne kilka lat i nic się nie zmieni? Życie mamy jedno. Nie przeżyjesz go drugi raz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ile już z nim jestes? Niech idzie na terapię, a jak to nic nie da to zastanów się co dalej. Kiedyś znajoma psycholog powiedziała, żeby pierw myśleć o sobie. I racja, bo nikt za ciebie nie przeżyje twojego życia.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zacznijcie od terapii. Może nawet wspólnej jak psycholog uzna że tak trzeba. I zobaczysz jak to się potoczy. A jakby co to pamiętaj że mąż to nie rodzina, nie jesteś skazana na tego jednego 😜
 

nope

Well-known member
A ze sie tak spytam bo chyba nie wywnioskowalem tego do konca. Stulejke ma wyleczoną calkowicie czy dalej tam jest jakis problem?
 

Smutna

Member
Wyleczoną, schodzi ładnie. I dba przy codziennej higienie. Także tutaj mam nadzieję, że tylko do zniwelowania nadwrażliwość.
 

nope

Well-known member
Podczas wzwodu tez sie nie zaciska nigdzie ? Na nadwrazliwosc jest prosty sposób tak na prawde tylko on musi chcieć. Sciagnie napletek i przyjaciel w gacie i tak pochodzic tydzien dwa, wystarczy hartowac po 2-3 godziny np. naskórek wtedy keratynizuje i się przyzwyczaja do nowych bodzców (tak jak przy obrzezaniu) to raz , a dwa to mysle ze bez terapii sie nie obejdzie. Skoro to trwa tyle czasu to musi być bardzo gdzieś tam przyblokowany. Seksuolog to na pewno sie tutaj przyda a jak coś będzie tam nie tak u niego fizycznie i sie wygada dalej to może go pokieruje do np urologa. Chociaz ja obstawiam ze to problemy psychiczne ale wiadomo jak jest ze nigdy nic nie wiadomo
 

Smutna

Member
Podczas pełnego wzwodu raczej nie, ale to muszę się przyjrzeć jak będzie okazja 😄 on z reguły dochodzi przy niepełnym, więc jest trochę schowany.. kurcze, wiem, że tak nie powinno być, ale chyba lepszy rydz niż nic..
 

nope

Well-known member
Zaczynam obstawiac ze ma dalej stulejke. Jakby mial dalej stulejke to by wyjasnialo wiele rzeczy. Jak podczas wzwodu mu sie napletek bedzie klinowal albo zaciskal to znaczy że jest problem i trzeba go naprawić. Ma gładko schodzić. A jeżeli dawno temu miał plastyke a z tymi plastykami to różnie bywa to jest szansa nawet dosyc spora ze nie do końca jest udana.
 

Smutna

Member
To jak to mogę ja sprawdzić ..? Spróbuję porozmawiać, ale wątpię czy zgodzi się drugi raz przejść zabieg bo to dla niego był koszmar ☹️ wtedy co mu zostaje- obrzezanie?
 

nope

Well-known member
Tak. Zabieg obrzezania to najlepsze wyjscie (jeżeli jest oczywiscie problem) Skoro wspomina zabieg jako koszmar to tez daje znaki ze sie boi isc drugi raz i go to blokuje. Ja powiem tak. Jeżeli sie pójdzie do dobrego lekarza to ani zabieg nie boli ani pozniejsze gojenie. Sprawdzic to najlepiej tak że pójdzie do faktycznie dobrego urologa polecanego i sprawdzonego np na forum. Samemu bedzie ci ciezko bo zgaduje ze unika wszystkiego. Ale zasada jest taka ze jak podczas wzwodu ten napletek nie śmiga dobrze i widac ze ciśnie to jest problem, tymbardziej że ma dalej nadwrazliwosc a to po usunięciu stulejki powinno stopniowo zanikać.
 

Smutna

Member
No to brzmi mega sensownie .. spróbuję z nim porozmawiać i zasugeruję wizytę.. niech się po prostu upewni.
Czy obrzezanie jednak nie będzie zbyt ryzykowne i zupełnie uniemożliwi jakikolwiek rodzaj bliskości - a co jeśli nadwrażliwość nie zniknie lub on nie będzie już w ogóle odczuwać jakiejkolwiek przyjemności skoro całe życie robi i odczuwa to przez skórkę? Tego się boję ja..
 

nope

Well-known member
Obrzezanie to zabieg wiec zawsze jakieś ryzyko jest. Dobry lekarz i bedzie serio git. Tutaj akurat wiekszosc nawet co ci odpisuje w temacie w tym ja jest obrzezana wiec glowa do gory. Grunt to dobry i sprawdzony lekarz. Ja musiałem jechać na zabieg 70km od miejsca zamieszkania bo w moim mieście kiepsko było , same nie pewniaki ale znalazlem na forum tutaj na szczescie lekarza dobrego. Jeżeli sie okaze ze lekarz wykryje stulejke i zaleci obrzezanie polecam przestudiować style obrzezania bo jest jeden przy którym można sie troszke okaleczyć ale to temat rzeka i na osobny dział pewnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry