• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem - szukam pomocy

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wie że tutaj o tym piszesz? Żeby Ci awantury nie zrobił jak się jakoś dowie. :eek:
Ja uważam że jego problem leży w głowie. Niektórzy że jednak w spodniach. W sumie to nic innego nie wymyślimy. Niech idzie do tego urologa. Jeżeli wykluczy problem między nogami, to trzeba się udać do specjalisty od głowy. A czy psycholog czy psychiatra. Bez znaczenia gdzie się uda pierw. Ten czy ten pokieruje go dalej. Jak psycholog uzna że potrzebna wizyta u psychiatry to taka zaleci. A idąc najpierw dopsychiatry ten może uznac że trzeba terapii i wyślę do psychologa.
 

Smutna

Member
A skąd .. nie wie :( może i będzie wściekły jak przeczyta, ale co ja mam już zrobić, chyba wyczerpałam wszelkie możliwości? Był i u seksuologa i u urologa i to dawno.. a problem dalej jest.
Łzy mi lecą same jak o tym nawet piszę 😢
 

nope

Well-known member
O co ma byc wsciekly? Ze jego kobieta ma złotą cierpliwość i chce pomóc? Jak to diesel napisał. Trzeba też myśleć o sobie. I też podzielam zdanie. Jak problemy na dole natury fizycznej będą wykluczone u urologa to zostaje głowa.
 

Smutna

Member
No tak.. że piszę tutaj.. dla niego to chyba nigdy nie był aż tak poważny problem skoro tak u nas jest od lat :( nawet nasze początki - w sumie to ja poprosiłam by poszedł do lekarza urologa z tym. On by dalej tak żył..
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja tam w te gówniane suple nie wierzę. Włączysz telewizor i na 30 reklam 25 to jakieś leki suple. Jak dla mnie to wszystko to badziewie by ludzi w desperacji trzepać na hajs. Twoj chłop pali? Jest otyły? Czy zdrowy tryb życia i ruszą się dużo?
 

Smutna

Member
Prawda.. Tak- palenie chyba najgorzej, co do żywienia to dobrze, masa ciała trochę do korekty 😉ale bardzo stresująca praca (służby).
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To zamiast łykać durne tabsy zająć się paleniem i masa ciała. Ludzie naogladaja się reklam jak cudowna tabletka im pomoże i będą zdrowsi dalej prowadząc niezdrowy tryb życia. Łykanie supli i siedzenie na kanapie z fajka i piwem w ręku narzekając że nie mają nadal siły mimo że połknęli super reklamowany suplement ;)
 

morgan66

Active member
@Smutna z suplementów to też uważam, że zajadanie się np argininą (która de facto) jest normalnym aminokwsem dostarczanym z pokarmem raczej niewiele da. Jak już to spróbował bym ekstrakty roślinne: epimedium (zawiera flawonoidy wykazujące działanie jako inhibitor PDE5 - mechanizm podobny do leków na zaburzenia erekcji tylko działanie wielokrotnie słabsze) + korzeń macy + tongat ali - coś to na pewno poprawia.
 

nope

Well-known member
Popieram to co pisze diesel. Te suple nie pomogą. Jak sie ma swoje lata, pali , jest troche otyłym plus jak mówisz ze praca stresująca to ma to wszystko wpływ na to.
 

morgan66

Active member
To ja jednak @nope i @dieselpower dopiszę, że tak jak oczywiście się zgodzę z tym, że fajki (przede wszystkim tradycyjne z substancjami smolistymi, może mniej te elektroniczne/iqos z prawie samą nikotyną) + codzienny browarek, otyłość, stres itp. to wiadomo że "lekko mówiąc" nie pomagają. Ale będę bronił zdania, że akurat taki korzeń macy, epimedium czy tongat ali (choć tu głowy nie dam bo mało testowałem) wywołują pozytywny efekt (w szczególności na libido) - wiem to po sobie.
 

Smutna

Member
To są jakieś złożone suple czy oddzielnie kupujesz?
Czy sildenafil w ogóle można zażywać np 2 x w tyg (przy braku przeciwwskazań)?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Musisz wiedzieć że jak nie ma się ochoty to lykanie sildenafilu niewiele da. On nie działa tak że sobie chłop leży nie chce mu się ale pała stoi jak beton. Bez chcicy nic sildenafil nie da. Sildenafil stosuje się gdy ma się popęd ale w gaciach flak. Druga sprawa że w większości przypadków skutek uboczny to wyższe ciśnienie, czerwona twarz i bol głowy po sildenafirze. Nie mam doświadczenia w lykaniu środków co wymienił morgan, więc się nie wypowiem czy w jakiś sposób w ogóle działają czy nie.
 

morgan66

Active member
@Smutna kupowałem oddzielnie. Odnośnie sildenafilu to wypróbowałem 2 razy i przyznam, że miałem objawy opisane powyżej przez @dieselpower - nie wyobrażam sobie brania tego regularnie...(a w zasadzie wogóle:), zresztą po dłuższym braniu pewnie to bez tego już wogóle się nie obędzie. Też odradzam taki pomysł, zwłaszcza że zdaje się Twój partner jest raptem 30-parolatkiem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry