• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem lat 20

Ive1356

New member
Witam, mam 20 lat domagam sie z 2 problemami a dokładniej gdy zsuwam napletek odsłaniając żołądź nie ma żadnego problemu zsuwa sie on bez bólu jak i oporu
Podczas wzwodu jak i spoczynku ale gdy tylko puszczę napletek nie blokuje sie on w rowku tylko sam dosyć szybko wraca na swoje miejsce. Drugi problem to wrażliwa żołądź na dotyk, dodam ze większość czasu myślałem że mam stulejkę i żołądź nie była odkrywana
Jak będzie potrzeba mogę podesłać zdjęcia
 

olafix22

New member
Czesc, mam dokładnie tak samo. Byłem z tym u urologa. Mam krotkie wedzidelko i długi napletek, pewnie masz taką samą sytuację. Lekarz zalecił mi podcięcie wedzidelka, ale ja dla higieny zdecyduje się na całkowite obrzezanie
 

Trolo

Well-known member
Skoro nie zsuwałeś napletka, to normalne, że będziesz miał bardzo wrażliwą żołądź. Co do napletka, to może on nie blokować się w rowku, bo żołądź nie jest na tyle szeroki, żeby zatrzymać napletek. Nie jest to jakieś schorzenie, które wymaga operacji, a każdą trzeba przemyśleć bo nie da się już odwrócić jej skutków.
 

Podobne tematy

Do góry