• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z penisem + masturbacja 20 lat

Wiatrak

New member
Witam serdecznie dżentelmenów, mam problem z penisem, czasami po masturbacji boli mnie penis ale lece od razu polewać zimna woda ze słuchawki penisa i bol przenika ale czasami nie jak mocniej sie polece, mam taki problem ze jakby walenie nie jest takie gładkie ociera się skora o żołędzia, jak naciągnie penisa za zoledzia wyglada normlanie ale juz lekko widac jakby zacisienie na srodku takie zwezenie a jak mocno naciagnie to wyglada jak ponizej nie wiem
https://imagehost.pl/wiatrak33 zdj penisa


Jak mocno naciagam to glowka penisa tak się zaokrągla do dolu po prostu wędzidełko ciagnie penisa a w stanie spoczynku wszystko git jak na moje to mam o 1/4 za duzo skoru na penisie pomocy
 

nope

Well-known member
Delikatna stulejka. Wedzidelka nie widac. Szczerze to nie wiem czy musisz isc odrazu pod nóż bo śmiga wszystko u ciebie jako tako. Co do bólu to ciezko powiedziec. Może nawilż czymś żołądź albo używaj lubrykantu.
 

Zib33

Active member
Nie ciągnij tak mocno, nie trzeba. Odnoszę wrażenie, że zbyt brutalnie podchodzisz do swojego przyjaciela. Lubrykant może pomóc.
 

toastt

Well-known member
Może robisz to za często, zbyt mocno albo spinasz mięśnie, żeby przyspieszyć lub opóźnić orgazm? Nad tym ostatnim bym się zastanowił, bo wizualnie nie jest wcale źle. Lubrykant to też bardzo dobry pomysł.
 

Jeden1

New member
Może robisz to za często, zbyt mocno albo spinasz mięśnie, żeby przyspieszyć lub opóźnić orgazm? Nad tym ostatnim bym się zastanowił, bo wizualnie nie jest wcale źle. Lubrykant to też bardzo dobry pomysł.
Przez takie spięcie mięśni aby opóźnić orgazm może dojść do jakiś powikłań.?
 

toastt

Well-known member
Tak, może dojść nawet do zapalenia prostaty. Jest tutaj na forum użytkownik, którego zdaniem jego zapalenie prostaty rozpoczęło się po wstrzymywaniu wytrysku.
 

Jeden1

New member
Tak, może dojść nawet do zapalenia prostaty. Jest tutaj na forum użytkownik, którego zdaniem jego zapalenie prostaty rozpoczęło się po wstrzymywaniu wytrysku.
Właśnie chyba mam podobnie lekarze w to nie chcą wierzyć. Choć prostaty nie mam bolesnej, ale są zwapnienia
 

toastt

Well-known member
@Jeden1 masz bakterię, więc raczej tam szukałbym przyczyny problemu. Nie jest to jednak tak proste, żeby się w łatwy sposób wyleczyć. To się udaje nielicznym, głównie tym, którzy wzięli antybiotyk zaraz przy pierwszych objawach zapalenia prostaty. Niestety leczenie zapalenia prostaty to loteria bez gwarancji powodzenia. Są tacy, którzy się poddają i popełniają samobójstwo (wcale się im nie dziwię).
 

Podobne tematy

Do góry