• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania

OstryCieńMgły1337

Active member
Witam,

14 czerwca 2019 roku miałem wykonany zabieg obrzezania w klinice LuxMed przy ul.Puławskiej w Warszawie przez doktora Daniela Leszczyńskiego. Zabieg przebiegł pomyślnie, bez większych komplikacji po zabiegowych.
Nie przedyskutowaliśmy z lekarzem natomiast stylu samego obrzezania(wtedy się tym nie interesowałem) i obecnie mam styl Low&Loose(tak mi się przynajmniej wydaję). Skóra w spoczynku jest bardzo przesuwalna, a w trakcie erekcji jestem w stanie dociągnąć ją do połowy żołędzi. Sprawa, która mi doskwiera to wygląd "sprzętu" w stanie spoczynku. Skóra ma tendencje do przykrywania całej żołędzi lub żołądź cofa się pod skórę, co dla mnie wygląda paskudnie.
Będąc u kilku urologów każdy stwierdził, że pomocne może okazać się zrzucenie wagi z czym nie mogę się nie zgodzić, bo rzeczywiście mam dosyć sporą nadwagę(nie będę się chwalić ile :) ) i zalecili mi zrzucenie zbędnych kilogramów. Jeden z lekarzy powiedział, że jeśli to nic nie pomoże to wykona zabieg abdominoplastyki.
Chciałem dowiedzieć się czy zmiana stylu z Low&Loose na Low&Tight jest możliwa, czy może rozwiązać problem i z jakimi trzeba liczyć się konsekwencjami?
Z moim prąciem jest problem jak na załączonym obrazku.(Zdjęcie jakiegoś pacjenta z USA, ale u mnie sytuacja wygląda niemal identycznie)

Napisałem również do Dr Tondla w Poznaniu via Email o ocenę sytuacji.

Drugą, nudniejszą sprawą jest rozmiar. W stanie spoczynku to jakieś 7-8[cm], we wzwodzie 12-13[cm]. Nie wiem czy poprawnie mierzę i chyba poproszę lekarza o właściwy pomiar.

We wzwodzie:

Z góry dzięki za pomoc
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Wydaję mi się jeszcze, że mam tak zw "webbing" zrost skóy moszny od spody penisa i tak jakby wzgórek łonowy, a raczej nadmiar tkanki więził w pewien sposób mosznę i całość nie znajdowała się pod odpowiednim kątem w stanie spoczynku.
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Odczucia ok. Można dłużej. Orgazmy imo silniejsze.
Jedyny minus to brak spontanicznych wzwodów, ale to nie stanowi dla mnie akurat problemu. Frustruję mnie w stanie spoczynku. Jeśli to Low and Loose to chciałbym na Low and Tight zmienić nawet minimalnym kosztem uczuć
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Nie mam wędzidełka. Seks jeszcze nie. Masturbacja git. 16.07 konsultacja odnośnie poprawki z L&L na L&T, zrzucić kaban i na łowy ;). Jak masz pytania bardziej szczegółowe to priv. Odpowie ktoś jeszcze?
 

NapletonBonaparte

Active member
W sumie to ciężko tu coś jeszcze dopisać. Zrobiłeś zabieg, średnio jesteś zadowolony, umówiłeś się na poprawkę.

Wzorowy forumowicz, może dostaniesz odznakę dzielnego pacjenta. :ROFLMAO:

(hehe)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Poprawka obrzezania Obrzezanie 4
A Poprawka obrzezania Obrzezanie 22
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania v2 Obrzezanie 69
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry