Podrywanie dziewczyny :/

golusek

New member
Jak podrywacie dziewczyny? wiem, że nie ma gotowego tekstu i wcale o niego nie proszę. Chciałbym tylko dowiedzieć się w jakich okolicznościach najlepiej spróbować zagadać do dziewczyny... ostatnio jak podszedłem do jednej zgadać na przystanku to zaczęła się cofać jak bym był trędowaty (nie jestem). Nie wiem, chyba ją przestraszyłem :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jestem-nowy

New member
Nie wiem czy to forum jest do takich tematów ale ok. Ogólnie tekst nie jest jakiś ważny. Bylebyś nie gadał głupot. Najważniejsze żebyś był dowcipny i pewny siebie. Żebyś wszystko co mówił to na luzie i tyle.
 

afrika

New member
W Polsce raczej nie jest przyjete zagadywanie do obcych osob w miejscach publicznych, ktore nie sa imprezowniami, w przeciwienstwie do wielu innych krajow i kultur, wiec niestety ryzykujemy tu czestymi rejteradami z przystankow ;) Ale jesli jest sie milym i nie gada sie glupot, kazde okolicznosci sa dobre.
 

mercedes

New member
oo na przystanku to jest cieżko, tym bardziej one sie wstydzą.. na imprezie to całkiem co innego..
myśle ze na początku zawsze warto jakiś zacząć rozmowe małym zartem ! ale nie zartuj z niej bo będzie zle :D hehe
 

veronea0987

New member
To fakt, zagadanie ni stąd ni zowąd może być różnie odebrane. Ja lubię jak rozmowa sama się wywiązuje z jakiegoś powodu.. Dużo śmiechu i sukces gwarantowany!
 

zdrowypan

New member
Ja bym generalnie nie szukał dziewczyny na siłę. Czasem pewne rzeczy dzieją się same. Czasem poznasz dziewczynę w pracy a czasem nawet w kolejce w sklepie. Czasem jest to dzieło zbiegu okoliczności. Jak chcemy pewne fakty zbytnio przyspieszyć to raczej wtedy nic nie wychodzi. Dlatego najlepiej podejść do sprawy na spokojnie.
 

Witos

New member
Dokładnie, na siłę nigdy nic w życiu nie wychodzi. Przystanek to ogólnie dziwne miejsce na podryw, laski się prędzej spodziewają jakiegoś dziwnego typa, który będzie je nagabywał albo żula, który poprosi o 50 gorszy, niż miłości życia, więc są nastawione negatywnie.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Jak zagadać do dziewczyny na FB? Męskie sprawy 2
Podobne tematy

Do góry
TOPlist