Jak zagadać do dziewczyny na FB?

trex997

New member
Cześć. Mam 17 lat i u mnie w szkole średniej nie ma fajnych dziewczyn. Nawet tych z rocznika młodszego. Jedynie starsze. Nie chodzi mi od razu o związek tylko żeby tak popisać od czasu do czasu jak nudno czy coś. Jak zagadać do obcej dziewczyny na FB z innego woj? Chyba takie: Hej co tam jak tam? Nie pasuje na początku do obcej dziewczyny. Jak nie rozumiecie mnie dlaczego chcę tak nawiązać wiadomości to nawet nie pytajcie tylko opowiedzcie jak zacząć bo tak jak np w pisaniu piosenek czy układaniu choreografii początek jest najtrudniejszy.
 

Trolo

Active member
Trudno coś proponować gdy nie znam Ciebie i nie wiem na co Cie stać. Na Fb jest opcja zaczep na każdym profilu jezeli uda Ci się to zawsze możesz spróbować i od tego może zacząć się jakaś rozmowa po kilku czy tam kilkunastu zaczepkach, w sensie takim że ona Ci też wyśle zaczepkę. Najlepiej jest poznac kogoś na żywo a potem zacząc pisac.
Nie wiem kiedy bedziesz miał 18-stke, ale na takich wlasnie imprezach poznaje sie nowe dzieczyny, zawiera nowe znajomości o np przez kolegów mozesz kogoś poznać. Jest wiele możliwości.
 

Romano

New member
Ja też w przeszłości nie potrafiłem zagadać do dziewczyn, które mi się podobały. Postanowiłem zwalczyć jakoś moją nieśmiałość, w tym celu zapisałem się nawet na profesjonalny kurs uwodzenia. Szkoła podrywu, do której uczęszczałem prowadzona była przez bardzo kompetentnych mentorów, którzy nauczyli mnie tego jak powinienem obchodzić się z kobietami. Muszę przyznać, że lekcje te bardzo mi pomogły, aktualnie zagadywanie do pięknych kobiet nie stanowi dla mnie już żadnego problemu. :)
 

Podobne tematy

Do góry