• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Podrażniona cewka moczowa

vertex

Member
@jimbeam a Tobie wątki się nie pomyliły? Bo ten prowadzi kto inny, a nie Ty... W swojej sprawie powinienieś pisać w swoim wątku, co to by było gdyby wszyscy pisali w czyimś wątku o sobie?
 

vertex

Member
@lostboy czyli w końcu The Serenity of the Suffering - czyli masz spokój w cierpieniu. Nie zapomnij o samojebkach (to znaczy selfiakach) z twoim kaktusem w roli głównej jak serwis zdjęciowy dojdzie do siebie;)
 

vertex

Member
@Ralek15 właśnie przybiłeś piątkę użytkownikowi, który jest podstawiony pod lekarza, który - nie bójmy się tego przyznać - niemal spieprzył zdrowie człowiekowi, a z pewnością spieprzył zabieg - no brawo Ty! Widziałeś Yeti? Albo choć jedno zdjęcie po zabiegu @jimbeam? Nie, nie widziałeś. I pewnie nigdy nie zobaczysz tak jak ja nie zobaczę, bo to fajkowe konto założone do wybielania kogoś, kto równo zmarnował pacjenta. To konto zostało założone dokładnie w dniu, gdy padło nazwisko majstra , który to zrąbał. Ja nigdy nie chciał bym mieć tak zrobionego zabiegu i sobie nie pozwolę na to, ale widzę że innymi - w tym i Tobą - łatwo manipulować. Nic nie poradzę na to. Cóż zamiast przestrogi w temacie mamy oklaski, mam nadzieję, że są inni, którzy mają trochę oleju w głowie i potrafią kojarzyć wątki i fakty. Ogólnie spod ręki tego lekarza zabiegi wychodzą bardzo nierówno. Ale to moje spostrzeżenie, które powinienem - jak widzę - zachować dla siebie...
 

Ralek15

Member
Nie wiem czy podstawione czy nie ale po pierwsze jesteś w temacie chyba za bardzo obcykany to może na doktora wyucz się po drugie miałem zabieg 25 czerwca i praktycznie z niczym co tu piszecie się nie zgodzę a np z tym moczeniem w rumianku to poprostu kabaret jak to czytam......
 

demolka6

Member
Dobra, może ja się też wtrącę. Według mnie forum służy wymianie opinii, poglądów, rad czy ostrzeżeń. Myślę, że każdy kto zalozyl tutaj swój temat "po zabiegu" to oczekiwał pomocy i rad ze strony forumowiczów, gdyż wiadomo że ciężko byłoby o kontakt z lekarzem wykonującym zabieg z każdą pierdołą i o każdej godzinie. Lostboy zalozyl temat i kilka dni po zabiegu nie wyglądało to dobrze, więc szukał pomocy tutaj i myślę, że radami typu: "powinieneś się skonsultować z lekarzem bo nie wygląda to dobrze" forumowicze takiej pomocy udzielili. I temu to ma służyć. Innymi przykładami są tematy z oponkami, gdzie każdy moze zobaczyć, że przy oponce należy działać, a nie czekać. I na tym bym zakończył pomoc. Reszta to indywidualne zalecenia użytkowników, którzy przeżyli zabieg na własnej skórze i mogą coś podpowiedzieć. Jednak u każdego gojenie ran wygląda inaczej, i to co dla jednego było skuteczne, dla innego takowe może nie być. Wiadomo przeciez, że każdy lekarz, który wykonywał zabieg ma inne zalecenia, gdyż takich zabiegów wykonywał setki. Wydaje mi się, że studia medyczne i kilkuletnia praktyka są bardziej wiarygodne niż anonimowi użytkownicy forum. Czy nie lepiej w razie wątpliwości udać się do innego lekarza żeby to ocenił? Oczywiście zdarzają się błędy w sztuce i o kilku tutaj przeczytałem, ale też bez przesady. Można ostrzegać na swoim przykładzie przed danym lekarzem, że coś nie wyszło i próbować na wlasna rękę dochodzić swoich praw. I tak powinno być, nie można pozostać biernym. Jednak takie publiczne wyzywanie, oskarżanie o celowość, czy inne obelgi w stosunku do lekarza myślę że są nie na miejscu.
 

vertex

Member
@Ralek15 każdy ma prawo opisać co mu pomaga, a co nie. Każdy może opisać też co go trapi lub co dolega, a wszelkie sposoby autocenzury akurat w tym aspekcie wyjątkowo mnie denerwują - taki mam klimat. A czy rumianek czy inne porady to kwestia efektu placebo to już jest sprawa indywidualnej oceny. Wśród lekarzy są tacy, co nie mają nawet polotu do niektórych gospodyń domowych w kwestii zaszywania kupra nadzianego kurczaka, także... nie ma co traktować autorytarnie grupy zawodowej lekarzy, w szczególności gdy niektórzy na to nie zasługują.
 

jimbeam

New member
@Ralek15 i @demolka6 dzięki za merytoryczny głos rozsądku, a nie hejt i emocjonalne, infantylne uniesienia. Napisałem w tym wątku dlatego, że miałem zabieg tego samego dnia co @lostboy i dokładnie u tego samego lekarza. Poszukiwałem na forum wątku o krwawieniu po zabiegu i natrafiłem na ten post. Czysty zbieg okoliczności. Trochę się zmartwiłem kiedy zobaczyłem efekt, który jest totalnie odwrotny do mojego. I nie, nie jestem lekarzem, nie trzeba mi aż tak schlebiać :) Polecam więcej kultury i mniej wprowadzania ludzi w błąd i "eksperckiego" radzenia. Życzę dobrej nocy wszystkim :)
 

lostboy

Member
Widzę że mój wątek wzbudził wiele emocji w forumowicza haha
Udało mi się wstawić zdjęcia, jeśli ktoś też ma taki problem że strona do wrzucania zdjęć na Imgurze przekierowuje na stronę główna to polecam ściągnąć aplikacje
Jak widać teraz największa niedoskonałość to obrzęk pod wedzidelkiem, ale jest to tylko obrzęk tkanek a nie krwiak
 

vertex

Member
@lostboy ano wzbudził bo na portalach gdzie w komentarzach polecani są lekarze jest pełno komentarzy opłacanych żołnierzy. Ktoś, kto jest atechniczny nawet o tym nie wie i do głowy mu taka myśl nie przyjdzie, a @jimbeam jak dotąd nic nie wniósł do wątku poza poradą abyś nałykał się dodatkowych specyfików. Widocznie znał twoją całą receptę, bo w innego wytłumaczenia na takie porady nie ma. Jak wspomniałem, każdy ma prawo pisać co chce i nikomu tego nie zabieram, ale jak ktoś mi chce odbierać głos, albo próbuje mną czy innymi manipulować to robię się zgorzkniały. Poza tym ja też mam prawo, że poradę X czy Y uważam za bzdurę, nie przeszkadza to przecież w tym ażeby inni mieli inne zdanie na ten temat, tylko lepiej ażeby w dyskusję wdała się merytoryka. Jak uważałem, że dobieranie dodatkowych specyfików jest niewłaściwe to wyjaśniłem, że to może konfliktować z innymi lekami. A rzucić słowa na wiatr podpierają argumentem bo tak to żadna sztuka, każdy to potrafi. To tylko albo aż tyle.
 

jimbeam

New member
@lostboy to mój ostatni komentarz, bo muszę wracać do gabinetu lekarskiego i przyjmować pacjentów, także jeszcze raz zdrówka i powodzenia z nowym sprzętem :D A malkontentom życzę trochę więcej uśmiechu i radości z życia :D Pozdro!
 

lostboy

Member
Mimo wszystko chciałbym wyrazić moją wdzięczność za zainteresowanie moim przypadkiem, z jednej strony mam swój rozum i oczywiście nie wziąłbym żadnych leków na własną rękę bez kontaktu ze specjalistą ale z drugiej stront chyba jednak nie mam własnego rozumu, bo to dzięki sugestiom forumowiczów zdecydowałem żeby jednak skontaktować się z lekarzem kiedy cały mój penis był napęczniały i koloru dojrzałej śliwki a opatrunek po paru godzinach przeciekał krwią, zamiast czekać tydzień na planowaną kontrolę :) sam wątek dodawał mi też otuchy i nawet nie chce myśleć co by było gdybym go nie założył. A jeśli chodzi o samego lekarza to myśle że każdy kto będzie miał wątpliwą przyjemność przeczytać ten wątek będzie mógł sam wysunąć wnioski i stwierdzić, czy chce wykonać zabieg w tym miejscu czy jednak poszukać innego specjalisty
 

vertex

Member
@lostboy ja sam bym się pogubił ze sobą jak bym przy przewijaniu opatrunku ujrzał stan, jaki pokazałeś na pierwszych zdjęciach. Także rozumiem to, że jak są emocje to rozsądku w sobie ciężko się szuka. I po to jest forum, a opinie ludzi zawsze są subiektywne, a nie obiektywne.
 

Podobne tematy

Do góry