• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu

kobuch19

New member
Witam jestem nowy tutaj :) 6 dni temu mialem zabieg usuwania stulejki mialem dosc zaawansowana :) mam oponke i czytalem ze nalezy cwiczyc napletek zeby nie doprowadzic do tego ze rowek w zoledziu sie zablokuje i bedzie niedokrwienie tylko ze ja nie moge z powrotem "nawlec" go na grzyba ... :/ oponke nie mam jak kolo od traktora ale uniemozliwia mi dac napleta na swoje miejsce , doczytalem rowniez ze to spowoduje utrate tej oponki. Smaruje sobie detreomecyna 2% i ladnie sie goi no ale ta oponka .... jest dosc twarda czyli jest tam jakis plyn pewnie, Nosze tak jak rowniez tutaj przeczytalem wacora do gory. Pytalem lekarza bo bylem na wyzycie ze wszystko jest ok tylko trzeba czekac , nie mowil ze trzeba naciagac i do gory dawac , tego dowiedzialem sie tutaj . chcialbym uniknac jakichs powiklan od tej oponki :) Prosze o jakies rady dla mnie
 

sławek83

Moderator
Oponki niestety niektórym się pojawiają. Zalecenia to właśnie noszenie wacka ku górze i żeby napletek był naciągnięty na żołądź. Też używałem DETREOMYCYNE 2% dwa razy dziennie. Postaraj naciągnąć napletek, oponka powinna znikać powoli. 6 dni to jeszcze wcześnie żeby się tym martwić. Jaki zabieg w ogóle miałeś?? Plastykę, częściowe obrzezanie??
 

kobuch19

New member
obrzezanie mialem , nosze do gory i naciagam ale wiesz szwy mnie uciskaja i tak sao grzyba jak naciagam naplet to pozniej niechce zeby bylo jakies niedokrwienie bo zostaje odbicie po szwach na grzybie jak naciagam , a oponka jak jest tak byla
 

sławek83

Moderator
Jak nie zacznie ci się pomniejszać oponka w najbliższych dniach to idź do lekarza. W najgorszym wypadku on będzie musiał ją usunąć.
 

Podobne tematy

Do góry