• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu. Przerażony.

tomek19

New member
Witam.
Mam kilka pytań.
Wczoraj miałem zabieg w szpitalu w Koninie. Doktor pytał mni wczesniej czy chcialbym obrzezanie, czy modelowanie (bo niby jest mozliwe). Powiedzialem szczerze, ze nie wiem byle zeby bylo dobrze, bo juz dosyc przezylem przez ta stulejke.
A wiec dostalem narkoze, obudzilem sie po 1,5h, nic mnie nie bolalo, wszystko ok, podobno mialem zabieg modelowania. Balem sie sikania ale jakos poszlo. Jednak jak wrocilem do domu zaczalem miec ogromne watpliwosci.
Jestem zdezorientowany. Moj "mały" wyglada jak normalnie wczesniej, jak staram sie sciagnac skorke, to ukazuje mi sie pocieta i poszyta czesc mojego "interesu". widze tylko czubek zoledzia, nie moge sciagnac do konca napletka, jest caly pozszywany i spochniety i pociety. Wyglada to strasznie, jestem przerazony. Powoli zaczynam zalowac. Co mam teraz zrobic ( w sumie nie dostalem zadnych konkretnych zalecen)? Czy wszystko jest ok i mi sie tylko wydaje, czy naprawde jest cos nie tak?
Proszę o odpowiedź, gdyż ogromnie sie martwie.
 

tomek19

New member
A i mam jeszcze kilka pytań:
1. Czy po tym modelowaniu mam odrazu odkrywac zoladz na max, czy odpuscic?
2. Czy psikanie aerozolem antybakteryjnym i przemywanie rumiankiem wystarczy?
3. i od kiedy mam stosowac te medykamenty?
4 Jak z opatrunkami, czyli do kiedy nosic?
Z góry dziękuje i przepraszam za oplakane slownictwo :)
 

Simsonek

New member
Witam kolego jak dla mnie dramatyzujesz powinienes sie cieszyc ze nie masz takiej ogromnej opuchlizny jaka mialem ja nie martw sie postepuje wedlyg zalecen lekarza , pamietaj to musi tak wygladac nie odrazu wszystko sie zagoi nic sie nie martw co do odciagania cwicz ale ostroznie jak nie mozesz bo boli to nie do konca, nos penisa do gory mozesz przemywac rany mala iloscia rivanolu lub szarym mydlem ,za dwa tygodnie pewnie bedzie wszystko git to ze nie mozesz sciagac to moze dlatego ze cos tam ci troche opuchlo , co do opatrunku mi na 2 dzien odpadl z ze krew sie nie lala to chodzilem w bokserkach, moj lekarz powiedzial ze mozna
 

Podobne tematy

Do góry